قیمت کانکس مخابراتی

کانکس مخابراتی قیمت

کانکس مخابراتی قیمت


قیمت کانکس مخابراتی

 

قیمت کانکس مخابراتی یا همان کانکس BTS که جهت استقرار رک های مخابراتی، فرستنده های بیسیم و رادیویی میباشد، وابسته به متریال ساخت هست که  کانکس مخابراتی از جنس ساندویچ پانل بوده و ضخامت ساندویچ پانل‌ها بنا به منطقه آب و هوایی با ضخامتهای ساندویج پانل ۴ ، ۶ ، ۸ سانتیمتر تعیین و ساخته میگردد، که قیمت این سازه براساس نوع متریال معین میگردد از این رو برای دریافت قیمت و مشاوره با کارشناسان ققنوس کانکس تماس حاصل فرمایید.

کانکس‌های ساخته شده جهت شرکت‌های اینترنتی که بیشتر در طبقات ساخته میگردد دارای لدر کشی، دریچه فیدر، اسپلیت و کپیسول اتش نشانی میباشند.

 

مشخصات فنی کانکس مخابراتی(کانکس BTS ):

  1. شاسی کانکس مخابراتی: متشکل از IPE و یا پروفیلهای ۱۰۰×۱۰۰ و یا ۱۲۰×۱۲۰ با ضخامت استاندارد بصورت دور کلاف با ۴ عدد پایه بهمراه بیس پلیت .
  2. استراکچر کانکس مخابراتی: از پروفیل ۸۰ ×۸۰ برای ستونها و کلاف دور سقف کانکس، پروفیل نمره ۸۰×۴۰ برای کلاف قسمت پایین کانکس، و پروفیل ۶۰×۴۰ برای قسمت کف کانکس با فواصل ۳۶ سانتیمتری و اجرای ضد زنگ کامل از نوع اپوکسی جهت جلوگیری از خوردنگی و پوسیدگی کانکس مخابراتی.
  3. پوشش بدنه و سقف کانکس مخابراتی : از ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک با ضخامت و دانستیه مجاز و استاندارد برای بدنه کانکس و برای سقف از سانددویچ پانل سقفی گام دار با اجرای فلاشینگ جهت هدایت آب برف و باران .
  4. پوشش داخلی کف کانکس مخابراتی : از تخته های درجه یک ۱۸ میلیمتری ضد آب رزین شده با برند فارلین پلکس چند لایی و اجرای نهایی کفپوش درجه یک با ضخامت ۲ میلیمتر از نوع آنتی استاتیک با برند وینی فلکس تحت لیسانس کره .
  5. درب ورودی کانکس کانکس مخابراتی : از نوع تمام UPVC تمام پانل با برند ویستا بست یا وین تک با یراق درجه یک استاندارد ترک با ابعاد(۲۰۰×۱۰۰) .
  6. سیستم وایرنیگ: با استفاده از مهتابی دو قلو با برند مازی نور، داکت هدایت سیم با برند دودمان، کلید و پریزها از نوع لگراند، سیم ها جهت ورودی و سیم کشی با ضخامت (۵/۲ ،۴ و ۶ ) نصب چراغ تونلی در قست بیرونی کانکس با برند لگراند، کانکتور بروق ورودی از نوع سه فاز قوی میباشد.
  7. اجرای دریچه فیدر: با ابعاد ۱۰×۱۰ با آب رو جهت آببندی کامل و فوم پلی یورتان جهت آببندی از ورود آب باران و برف به قسمت داخلی کانکس مخابراتی .
  8. رنگ آمیزی: از نوع درجه یک و ضد حریق در قسمتهای بیرونی و داخلی کانکس مخابراتی .

به توجه به تمامی مشخصات فنی قیمت کانکس مخابراتی متغیر است که با توجه به تمامی و اپشن ها و امکانات متغیر میباشد، این کانکس ها با توجه امکانات و همچنین نواسانات ارز وابسته است، از این رو تمامی قیمت ها بروز و قابل تغییرمیباشد لدا از این جهت با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

درباره ما

_درباره ما ما که هستیم؟ ساخت و ساز فرآیند ساخت یک ساختمان یا زیرساخت است. ساخت و ساز از تولید

کانکس

کانکس فارم ماینینگ کانکس فارم ماینینگ، یکی از پرکاربردترین سازه های ققنوس کانکس میباشد که دارای امکانات متعددی از قبیل

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پنل   کانکس ساندویچ پانل متشکل از ورق های ساندویچ پنل با ضخامت های گوناگون میباشد که یکی

سوالات متداول

آیا سوالی دارید؟ _ لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود

کانکس ماینینگ

_کانکس ماینینگ کانکس فارم ماینینگ کانکس ماینینگ ، کانکس بیت کوین و تمامی این اسامی بدین معنی هستند که مکانی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره مامقالاتتماس با ما