کانکس نگهبانی

 

کانکس نگهبانی و کیوسک حراستی نوعی از سازه های پیش ساخته میباشد ، که در سردرب مکان ها عمومی ، پاساژ ها ، پارکینگ ها ، اماکن مهم اداری ، موسسه های دولتی ، انبار ها ، بانک ها و مکان هایی که ورود و خروج مورد بررسی و نظارت قرار میگیرد.کانکس نگهبانی از جمله پرکاربرد ترین سازه هایی است که اصولا در محل ورودی موسسات، اداره ها، شرکت ها و … قرار می دهند. یک نگهبان یا چندین نفر در این کانکس حضور خواهند داشت و از شرکت مربوطه محافظت می کنند.

کانکس نگهبانی
کانکس نگهبانی پانلی
کانکس نگهبانی قیمت
کانکس نگهبانی دست دوم
کانکس نگهبانی 2*2
کانکس نگهبانی 8 متری
کانکس نگهبانی ساده

ابعاد کانکس نگهبانی

 

ابعاد کانکس نگهبانی ممکن است متفاوت باشد، بیشتر به تعداد نگهبانان مورد نیاز شرکت بستگی دارد، کانکس های مربعی برای یک نفر کافی است ولی در صورت زیاد بودن نگهبانان باید آن را بزرگ تر طراحی کرد.

انواع مختلفی از کانکس نگهبانی تا به امروز طراحی و ساخته شده است که قیمت این کانکس ها به جنس مصالح بکار رفته شده و ابعاد کانکس بستگی دارد.

برای سفارش کانکس افراد می توانند طرح مورد نظر خود را به طراحان اعلام کنند یا اینکه می توانند با کمک گرفتن از مشاوران ما یک طرح ویژه و زیبا مطابق با حرفه و شغلی که دارند خلق کنند.

قیمت خرید این کانکس ها ثابت نیست، با گران شدن مصالح، قیمت این کانکس ها هم افزایش پیدا خواهد کرد، انواع مدل  کانکس نگهبانی ارزان   یا لوکس در موارد مختلف برای شرکت های متعدد ساخته می شود.

امروزه نوعی از کانکس با ساختار شیشه ای  بسیار پرکاربرد و پرفروش است زیرا ساختار شیشه ای به نگهبان کمک می کند تا با دقت بیشتری اطراف خود را ببیند و در صورت بروز مشکل آن را رفع کند.

برخی از کانکس های نگهبانی باید ماندگاری بسیار طولانی تری داشته باشند زیرا نیاز است تا این سازه به مدت طولانی در یک مکان مشخص  قرار گیرد، این نوع کانکس را کانکس نگهبانی سنگین می نامند که برای استفاده طولانی مدت مناسب است، در کارخانه های دائمی، این مدل کانکس ها پیشنهاد می شود.

کانکس نگهبانی ارزان

 

کانکس نگهبانی ارزان به عواملی از جمله معمولی ترین نوع کانکس نگهبانی، کانکس نگهبانی ساده است که تا حد امکان هزینه های اقتصادی ساخت کانکس در آن کاهش پیدا می کند. با اختیار داشتن این کانکس یک محیط مناسب برای فعالیت نگهبانان فراهم می شود.

 

از جمله تفاوت های بارزی که بین کانکس نگهبانی ارزان و کانکس نگهبانی شیک وجود دارد، جنس مصالح بدنه کانکس است که در کانکس ساده از مصالح نسبتا مقاوم ولی ساده تر استفاده می شود. کانکس نگهبانی شیک نیز از متریال و طراحی خاص و منحصربفرد بهره میبرد.

 

هر شرکتی یا سازمانی  با هر بودجه ای که دارد می تواند کانکس نگهبانی منحصربفرد  خود را سفارش دهد، برای مثال برخی از شرکت ها برایشان ظاهر و زیبایی کانکس نگهبانی اهمیت بسیار زیادی دارد، در این موارد می توان از کانکس نگهبانی کامپوزیتی  و یا کامپوزیت و چوب استفاده  میتوان کرد که زیبایی ویژه ای داشته باشد و نظر دیگران را به خود جلب کند.

گاهی ممکن است شرکت مورد نظر با یک رنگ و آرم خاصی شناخته شود، در این موارد هم می توان کانکس نگهبانی را مطابق با آن رنگ و آرم طراحی کرد.

در مدل کانکس نگهبانی ارزان شما باید از تعداد نگهبانانی که می خواهند در کانکس حضور داشته باشند، مطلع باشید تاکه بهتر بتوانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اصولا این کانکس برای تعداد یک نگهبان سفارش داده می شود. کانکس های پیش ساخته نیز موجود هستند و افرادی که می خواهند در یک بازه کوتاه کانکس مورد نظر خود را تحویل بگیرند، می توانند از بین کانکس های پیش ساخته انتخاب کنند.

کانکس نگهبانی شیک

 

کانکس نگهبانی شیک به جزئیات بسیاری توجه خواهد شد، اصولا در ساختار بدنه این کانکس از نورپردازی ویژه استفاده می شود تا زیبایی و جلوه خاصی به کانکس نگهبانی ببخشند و در ضمن حتی برخی از طراحان از سبک های خاصی استفاده می کنند.با به کارگیری برخی مدل های چوب، بدنه کانکس  شیک و لوکس طراحی می شود. مسلماً هزینه سفارش کانکس نگهبانی شیک بیشتر از کانکس ارزان و ساده است، زیرا از مصالح و قطعات زیبا و جذاب در ساخت آن استفاده می شود.

 

هتل ها و مکان های تفریحی و پربازدید از این کانکس ها سفارش می دهند زیرا همواره افراد زیادی به این مکان ها مراجعه می کنند و زیبایی و شیک بودن در این محیط ها بسیار اهمیت دارد به همین خاطر تا جایی که امکان دارد یک کانکس نگهبانی شیک و خاص سفارش می دهند.فضاهایی که به کانکس نگهبانی شیک نیاز دارند می توانند با مشاوران و طراحان گفتگو داشته باشند تا یک طرح جدید و ویژه برای آنها آماده کنند،

 

اصولا در این مواقع در اتاق فکر گفتگو می کنند تا نتیجه کار مورد رضایت مشتری قرار گیرد. در بعضی از مکان ها ظاهر در اولویت قرار دارد . در واقع شرکت تمایل دارد با صرف هزینه بیشتر زیباترین و خاص ترین کانکس را تحویل بگیرد. در این موارد کانکس های سوپر لوکس به مشتری پیشنهاد می شود، این کانکس ها زیبایی بسیار بیشتری نسبت به نمونه های قبلی دارند و بیشتر در محیط های ویژه و خاص استفاده می شوند.

 

در ارتباط با ابعاد و اندازه این کانکس باید بدانید که به تعداد بستگی دارد و ساخت یک کانکس شیک تک نفره الزامی نیست. شما می توانید مطابق با نیاز شرکت  یا هتل در ابعاد بزرگتری آن را سفارش دهید، همچنین اگر می خواهید زودتر کانکس مورد نظر خود را تحویل بگیرید، می توانید از نمونه های پیش ساخته نیز استفاده کنید.

قیمت کانکس نگهبانی

 

قیمت کانکس نگهبانی به عوامل متعددی از جمله ابعاد، متریال و امکانات قرار گرفته در آن دارد که با توجه به این موضاعات میتوان قیمت یک سازه را برآورد نمود از این جهت برای دریافت قیمت و مشاوره با کارشناسان ققنوس کانکس خاورمیانه در ارتباط باشد.

کانکس نگهبانی شیشه ای 

 

کانکس نگهبانی شیش هایی نوعی دیگر از کانکس های نگهبانی میباشد که این  کانکس متشکل از شیشه  است که می توان گفت از نظر ظاهر بسیار زیبا است و در جاهای خاص از آن استفاده می شود.

این نوع کانکس اصولا در کافی شاپ اداره ها، حراست دانشگاه ها و یا برخی از دفاتر کاربرد فراوان دارد.

 

مدل کانکس شیشه ای باعث نظارت بیشتر افراد به اطراف می شود.  همچنین راحت تر می توان داخل این کانکس  را مشاهده کرد، البته لازم به ذکر است برخی از کانکس ها با شیشه های ویژه ساخته می شوند که مشاهده داخل کانکس از سوی افراد بیرون از محوطه کانکس امکان پذیر نباشد، این انتخابات به نوع نظر مشتری و نوع کاربرد کانکس بستگی دارد .

 

کانکس  شیشه ای دست دوم برای کاربردهای متفاوت وجود دارند که در ارتباط با این موضوع باید بدانید که بعضی از مشتریان بعد از مدتی خواستار فروش کانکس شیشه ای خود هستند، ما بعد از خرید کانکس های دست دوم آن را به طور کامل تعمیر می کنیم تا ظاهر و همچنین مصالح بکارگرفته شده در آن را بهبود بخشیم و مجدد از آن به عنوان کانکس شیشه ای دست دوم استفاده کنیم.

 

بعضی از مشتریان هستند به دنبال خرید کانکس شیشه ای دست دوم و ارزان قیمت هستند که می توان این نمونه ها را به آنها پیشنهاد کرد. یکی از دلایلی که برخی از مشتریان خواستار خرید کانکس دست دوم هستند، قیمت به صرفه و مناسب آن است که نسبت به نمونه تازه کانکس شیشه ای بسیار پایین تر است با اینکه می توان گفت کانکس شیشه ای دست دوم کامل آماده و کامل است و هیچ مشکلی ندارد.

 

قیمت این کانکس ها را باید با توجه به نوع شیشه و ابعاد کانکس تعیین کرد. از کاربرد های کانکس شیشه ای می توان به کانکس نگهبانی شیک که در حراست ها استفاده می شود، اشاره کرد، بسیاری از کافی شاپ ها و سالن های انتظار و ملاقات نیز از نوع کانکس نگهبانی شیشه ای هستند.

کانکس نگهبانی محله

 

در ارتباط با کانکس های نگهبانی باید اینگونه گفت : برای هر محوطه و هر موسسه ای که نیاز به نگهبان و حراست است، خرید این نوع کانکس لازم و ضروری است، به همین خاطر در برخی از محله ها به دلیل حفظ امنیت ساکنین یکسری کانکس های ویژه طراحی می شود تا در ساعات خاصی نگهبانان به صورت شیفتی در این کانکس حضور داشته باشند و از محله محافظت کنند.

 

این موضوع فقط مربوط به محله نمی شود، بلکه در پارکینگ ها یا فضاهای پر رفت و آمد  حتی یکسری از شهرک ها این کانکس ها را قرار می دهند تا به هنگام ورود افراد متفرق و بیگانه به آن محل افراد مورد بررسی قرار گیرند و از بروز هر گونه مشکل پیشگیری شود. طراحی و ساخت این کانکس ها با توجه به هزینه ای که مشتری در نظر گرفته یا طرح و شکلی که انتخاب کرده است، انجام می شود.

 

برخی مواقع سوالاتی در زمینه تفاوت میان اتاق نگهبانی و کانکس نگهبانی پرسیده می شود باید اینطور گفت که اتاقک های نگهبانی مساحت بیشتری را در محوطه اشغال می کنند و این در حالی است که کانکس نگهبانی مساحت محدود تری را به خود اختصاص می دهد،  همچنین می توان گفت که ساخت کانکس مناسب نسبت به اتاق نگهبانی هزینه و وقت کمتری را طلب می کند

 

پس اگر بین انتخاب اتاق نگهبانی و کانکس دچار تردید شدید به هزینه و زمان فکر کنید آنگاه متوجه خواهید شد که انتخاب کانکس به مراتب بهتر است. اشکال و طرح های کانکس بسیار متنوع هستند، در واقع نمای ظاهری انواع کانکس با هم متفاوت است. برخی از کانکس ها به صورت گرد و دایره ای شکل طراحی و ساخته شده اند.

کانکس نگهبانی محله
کانکس نگهبانی 2*2

کانکس نگهبانی فایبر گلاس

 

از جدیدترین مدل های کانکس، نوع فایبرگلاس است که از جنبه های می توان آن ا بررسی کرد. از نظر مقاومت و استقامت می توان گفت که کانکس فایبرگلاس از استقامت و مقاومت بالایی برخوردار است .از نظر زیبایی و ظاهر نیز نمای بسیار جالب و جذابی در این نوع کانکس طراحی می شود.

 

فایبرگلاس از جمله چوب های بسیار پرطرفدار است که افراد زیادی برای استقامت وسایل مختلف خود این مدل چوب را انتخاب می کنند. کیفیت کانکس ها بسیار اهمیت دارند، زیرا باید کانکس یک محیط مناسب برای استقرار نگهبان و یا نگهبانان باشد و افراد به همین خاطر به دنبال انتخاب یک کانکس با کیفیت و ویژه هستند که نورپردازی مناسبی داشته باشد تا نگهبانان محیط افراد خود را به خوبی بتوانند مشاهده کنند، به خصوص در شب که حساسیت کار نگهبانان بیشتر می شود و باید دید خوبی داشته باشند.

 

در مواردی نگهبانان باید ۲۴ ساعته در داخل این کانکس ها حضور داشته باشند به همین خاطر به امکانات رفاهی بسیاری نیاز دارند تا در طول این ساعت های طولانی خسته  و خواب آلود نشوند و بتوانند وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

 

در بعضی از مواقع افراد به صورت شیفتی در این کانکس ها حضور پیدا می کنند تا بعد از هر ۲۴ ساعت نگهبان قبلی بتواند استراحت کند، حتی گاهی در کانکس برای استراحت نگهبان تخت و یا فضایی را قرار می دهند تا خستگی نگهبانان برطرف شود و برای ادامه نگهبانی و نظارت انرژی بگیرند. این کار موجب بهبود فعالیت آنها خواهد شد.

این نوع کانکس در مجموعه کانکس های نگهبانی بسیار کاربرد بوده و امروزه استفاده از این کانکس ها افزایش پیدا کرده است به همین خاطر تنوع طرح و شکل این کانکس بسیار زیاد است.

ویژگی های کانکس اتاقک نگهبانی

اتاقک نگهبانی پیش ساخته به گونه ای طراحی می شود که با توجه به سفارش مشتریان میتواند در انواع ویژگی های مختلفی ساخته و عرضه گردد. این سازه با سه پنجره و یک درب ورودی ساخته می شود که با توجه به ابعاد کوچک این سازه درب آن به صورت بازشو به بیرون در نظر گرفته می شود تا فضای داخلی را اشغال نسازد و قرار دادن پنجره ها در سه طرف این کانکس سبب می شود که فرد واقع در این کانکس دید بازتری به محیط اطراف داشته باشد.

از دیگر ویژگی های این سازه میتوان به میزکار و پیشخوان که به منظور قرار دادن دفتر ثبت گزارش های روزانه می باشد، اشاره نمود.

کانکس نگهبانی دست دوم 

 

همانطور که در نوشته های دیگر توضیح داده ایم کانکس نگهبانی دست دوم اگر به شرط کارشناسی و بهره از نظریه متخصص خریداری شود به علت کمتر بودن هزینه خرید مناسبی میباشد .

اما اگر بصورت کارشناسی نباشد ، و شما با غیر آگاهی از کانکس خریداری شده میتوانید کانکسی خریداری کنید که از لحاظ سازه دچار پوسیدگی ، دفرمینگ و حتی شکستگی جوش و اتصالات و حتی مشکلات در بدنه داخلی و بدنه خارجی آن روبرو شوید که دچار هزینه های گزافی میشوید واصلا بصرفه نمیباشد.

کانکس نگهبانی ساندویچ پنل

 

کانکس ساندویچ پنلی نگهبانی با استفاده از ورق های ساندویچ پنل در نمای خارجی تهیه و تولید میگردد که به دلیل بهره از دو عدد ورق گالوانیزه و در بین آن بهره از فوم پلی اورتان و فوم پلی استایرن سبب ایجاد عایق شدن در برابر سرما و گرما و جلوگیری از ائتلاف انرژی میگردد.

کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی کامپوزیت و شیشه

 

کانکس نگهبانی کامپوزیتی با بهره مندی از ورق های گالوانیزه در بدنه آن به این نام نامگذاری شده است ، بدلیل بهره از ورق های آلومنیومی کامپوزیتی در بدنه خارجی آن نمای مدرن و بروز را ارائه مینماید، که در کنار شیشه های میرال و دوجداره نمای خاص و اداری ایجاد میکند که در آن هیچگونه نقطه کوری وجود ندارد.

کانکس نگهبانی شیشه ایی

کانکس نگهبانی بیضی شکل

 

در برخی موارد هم به دلیل زیبایی بیشتر و هم ایجاد دید حداکثری بصورت ۳۶۰ درجه استفاده از کانکس بیضی شکل ، نیم دایره و دایره ای شکل برای کاربری نگهبانی مناسب می باشد که ققنوس کانکس نمونه ای تحت عنوان کانکس نگهبانی بیضی شکل که دارای دو ضلع نیم دایره ای و دو ضلع تخت می باشد را طراحی و تولید نموده است.این سازه به دلیل دارا بودن جزئیات اختصاصی و شرایط ساخت ویژه مانند نورد کاری آهن آلات و شیشه های سکوریت منحنی هزینه بالاتری را نسبت به سازه های دیگر داشته اما در عوض دارای زیبایی و کارآمدی بیشتری می باشد.

کانکس نگهبانی
کانکس نگهبانی 2*2

خرید کانکس نگهبانی

 

با مطالعه این قسمت  تمامی نمونه های کانکس نگهبانی را به خوبی شناخته و می توانید مشخصات فنی آنهارا بایکدیگر مقایسه و از میان آنها بهترین گزینه که برای کاربری مد نظرتان مناسب است را انتخاب نموده و به راحتی خرید خود را انجام دهید. نمونه های فوق معمولا در رنگ های مختلف در نمایشگاه محصولات ققنوس کانکس موجود است و یک روزه پس از خرید می توانید سازه را تحویل گرفته و به محل خود منتقل کنید اما گاها ممکن است یک یا دونمونه از آنها در دست تولید و در حال جایگزینی بوده که در این حالت حداکثر یک هفته پس از اعلام درخواست ، کار تولید و تحویل داده خواهد شد.

مشخصات فنی انواع کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی ساده

مشخصات فنی : ابعاد : ۲*۲ متر * اسکلت و شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد ۴۰*۴۰ سانتیمتر با ضخامت ۱ میلیمتر * کف از نوع تخته نئوپان با کفپوش پی وی سی طرح پارکت * بدنه خارجی و سقف از ورق های فولادی گالوانیزه شده با ضخامت ۳۰% میلیمتر ، رنگ الکترو استاتیک * عایق جداره ها از نوع پلی استایرن با ضخامت ۴ سانتیمتر * دیوار پوش داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشو سفید * سه عدد پنجره و یک درب آلومینیومی پیش رنگ شده سفید * سیم کشی بصورت رو کار با داکت ، فیوز مینیاتوری ، سیم کشی تلفن ، چراغ روشنایی داخلی و خارجی
کانکس نگهبانی ساده

کانکس نگهبانی ساندویچ پانل

مشخصات فنی : ابعاد : ۲*۲ متر * شاسی از تیر آهن نمره ۱۴ بصورت دورکلاف و اسکلت از پروفیل و ناودانی های آهنی در ابعاد ۴۰*۴۰ سانتیمتر با ضخامت ۲ میلیمتر * کف از نوع تخته ضد آب به ضخامت ۱۸میلیمتر با کفپوش پی وی سی طرح پارکت * بدنه خارجی و سقف از نوع پانل به ضخامت ۴ سانتیمتر با ورق گالوانیزه شده ضخامت ۵۰% میلیمتر ، رنگ الکترو استاتیک * عایق جداره ها از نوع پلی یورتان بصورت تزریق(دانسیته ۴۰) با ضخامت ۴ سانتیمتر * دیوار پوش داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشو سفید * سه عدد پنجره دوجداره یو پی وی سی و یک درب آلومینیومی پیش رنگ شده سفید * سیم کشی بصورت رو کار با داکت ، فیوز مینیاتوری ، سیم کشی تلفن ، چراغ روشنایی داخلی و خارجی
کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی مدرن

مشخصات فنی : کانکس نگهبانی مدرن از استراکچر فلزی با پروفیل های آهنی بضخامت ۲ میلیمتر و شاسی تیر آهن ۱۶ بصورت دورکلاف نورد شده بوده. بدنه خارجی ورق های کامپوزیت چند لایه آلومینیومی ، دو شیشه جانبی از نوع سکوریت برنز بصورت فیکس و یک پنجره دوجداره بازشو در قسمت جلوی سازه ، درب آلومینیوم سنگین دوجداره ضد گردو غبار ، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن بضخامت ۴ سانتیمتر ، دیوار پوش داخلی از نوع PVC روکش دار طرح چوب ، کف از نوع تخته چند لایه ضد آب با کفپوش طرح پارکت پی وی سی ، چراغ های روشنایی ال ای دی به همراه سیم کشی برق ، تلفن با فیوز مینیاتوری استاندارد می باشد.
کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس اداری مدیریتی

کانکس اداری (مدیریتی) کانکس اداری از جمله انواع کانکس پیش ساخته می‌باشد که برای فضا و دفتر کار یک عده‌ از مهندسین، مدیران، … ادامه مطلب

قیمت کانکس اداری

قیمت کانکس اداری کانکس اداری یا کانکس مدیریتی با طرح و نماهای مختلف در اندازه های مختلف بصورت کانکس اداری … ادامه مطلب

کانکس نگهبانی ۲*۲

کانکس نگهبانی ۲*۲ کانکس نگهبانی ۲*۲ یکی از متداول ترین انواع کانکس نگهبانی میباشد، که این سازه اغلب جهت پست … ادامه مطلب

کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت کانکس نگهبانی کامپوزیت همانطور که از نامش پیداست به نوعی از کانکس های نگهبانی گفته میشود که … ادامه مطلب

قیمت کانکس نگهبانی به چه عواملی وابسته است ؟

کانکس نگهبانی همانند دیگر سازه های ققنوس کانکس خاورمیانه از یک سری متریال تشکیل شده که در قیمت نهایی یک سازه ناثیر گزار است، از این رو کانکس نگهبانی براساس تیپبندی و ابعاد دارای قیمت های متفاوتی است، که شما میتوانید برای دریافت قیمت بروز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

امکانات کانکس نگهبانی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

امکانات کانکس نگهبانی به عوامل زیادی وابسته است مهمترین آن نوع کانکس، نوع سازمان و شرکت سفارش دهنده و کاربری آن شما عزیزان میتوانید در کانکس نگهبانی انواع سیستم های ورود و خروج و نظارتی و همچنین اطلاع رسانی را قرار دهید کانکس نگهبانی ساخته شده توسط ما دارای دید کامل و همچنین کیفیت بالا در ساخت را برخوردار میباشد.

کانکس نگهبانی ارزان قیمت کدام نمونه است ؟

کانکس نگهبانی ارزان قیمت متشکل شده از بدنه اسکلت و ورق گالوانیزه میباشد که در حالت عمومی این متریال پایه عمومی انواع کانکس میباشد از این رو قیمت تمام شده این سازه برای مصرف کننده نسبت به سایر متریال ارزانتر تمام میگردد.

مدت زمان تحویل کانکس چند روز است ؟

مدت زمان تحویل کانکس نگهبانی وابسته به نوع و امکانات و ابعاد آن میباشد که این بازه از ۱۰ روز کاری لغایت ۲۵ روز کاری متغیرر است که ما به محض اماده شدن سریعتر، کانکس سفارشی مدنظر متعاقبا سریعتر تحویل مشتریان گرامی میگردد.

خانهدرباره مامقالاتتماس با ما