کانکس ویلایی

 

کانکس ویلایی بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است . اگر تصوری که از کانکس دارید به کانکس های کارگری و کارگاهی یا دکه های فروش روزنامه و خواروبار محدود می شود، کاملا در اشتباه هستید.

 

ساختن خانه ای با مصالح مختلف مثل بتن، سیمان، آجر و… نیازمند زمان و سرمایه ی بسیاری ‌است که شاید در دسترس همگان نباشد. زلزله های اخیری که در مناطق غربی کشور رخ داد اهمیت کانکس ها را به عنوان محل سکونتی که حداقل چند سالی قابل استفاده باشد بیشتر کرد.

 

دنیای مدرن با ارائه راهکارهای ساده به افراد کمک کرده تا بتوانند با پرداخت کمترین هزینه، در زمانی کوتاه صاحب یک سقف شوند. کانکس ویلایی یک سکونتگاه موقتی است که اسکلت آن از پیش ساخته می شود.  در این سازه از مواد و مصالح گوناگونی بهره می برند.

 

سازه کانکس شامل یک اسکلت یکپارچه از جنس فلز است که کاملاً مقاوم طراحی شده است. زندگی در این نوع کانکس ها کاملاً امن است زیرا در مقابل زلزله ایمن شده، تا آنجا که حتی از یک خانه و آپارتمان دائمی مهندسی نشده مطمئن تر است.

کانکس ویلایی شیک
کانکس ویلای 60 متری
کانکس ویلایی برای باغ
کانکس ویلایی دست دوم قیمت

طرح کانکس ویلایی

 

کانکس ویلایی، یک ویلای ویژه و زیبا برای شما و عزیزانتان خواهد بود. شما می توانید آشپزخانه و هر تعداد اتاقی که می خواهید در این کانکس داشته باشید. در ارتباط با سفارش کانکس ویلایی نیز باید اینگونه گفت :ممکن است نمونه های زیبا و مناسب از پیش ساخته شده باشند و شما بعد از رویت و انجام بررسی های کافی آن را خریداری کنید.

 

ولی در مواقعی ممکن است شما یک کانکس ویلایی خاص با شرایط ویژه در نظر داشته باشید که در این مورد باید ابتدا آن را سفارش بدهید تا طراحان در اسرع وقت نسبت به ساخت آن اقدام کنند.

 

ممکن است شما یک کانکس ویلایی ساده با هزینه مناسب بخواهید، به راحتی می توانید شرایط کانکس ویلایی مورد نظر خود را با طراحان در میان بگذارید تا آنها بعد از انجام بررسی های لازم بهترین طرح و مدل را به شما پیشنهاد بدهند.

 

در مواقعی ممکن است در انتخاب طرح دچار تردید شوید و نتوانید به راحتی کانکس ویلایی خود را سفارش دهید در این مواقع می توانید از نظر مشاوران ساخت ققنوس کانکس استفاده کنید تا انتخاب خوبی داشته باشد.

 

مصالح به کار گرفته شده در کانکس ویلایی، ممکن است بسیار لوکس و گران یا ساده و کم هزینه انتخاب شود، تمامی این موارد به خواسته شما و اینکه چه نوع کانکس ویلایی در ذهن دارید، بستگی دارد. یک نکته بسیار مهم دیگر فضایی است که می خواهید کانکس ویلایی را در آن قرار دهید یا  تعداد افرادی که می خواهند در این کانکس حضور داشته باشند،

 

تمامی این موارد برای طراح کانکس اهمیت دارد و از شما سوال خواهد شد تا  به شما کمک کنند بهترین فضا را برای عزیزانتان آماده کنید و اوقات خوشی را در آن سپری کنید.

کانکس ویلایی شیک
کانکس ویلایی 30 متری
کانکس ویلایی 84 متری
کانکس ویلایی
کانکس اداری مدیریتی
ابعاد کانکس ویلایی
کانکس ویلایی قیمت

برخی از کانکس های ویلایی اجرا شده ققنوس کانکس

کانکس ویلایی
کانکس ویلایی 84 متری
قیمت کانکس ویلایی
ابعاد کانکس ویلایی

مزایای استفاده از کانکس ویلایی

 

  • این نوع سازه در مناطقی که هنوز مجوز ساخت ندارد، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.
  • کانکس ویلایی همه امکانات یک ویلا را با قیمت ارزان تر دارا است.
  • بسیاری از کانکس های ویلایی قابل انتقال به مناطق مختلف هستند.

می توان این خانه ها را در جایی دور از محل اسکان و هم در محل ساخت.  البته کانکس های ویلایی در ابعاد خیلی بزرگ معمولا در محل ساخته می شود. ناگفته نماند که ساخت کانکس در محل از نظر کم کردن هزینه های حمل و نقل هم بهتر است.

 

همیشه این طور نیست که یک کانکس ویلایی عمر کوتاهی داشته باشد، امروزه با پیشرفت مهندسی سازه و ساختمان از مواد و مصالحی در ساخت کانکس استفاده  می شود که ماندگاری بسیار زیادی دارد بنابراین بعضی از این کانکس ها تا سالیان سال قابل استفاده است.

 

یکی از مزایای کانکس ساخت آن در کمترین زمان ممکن است. این زمان با توجه به اندازه کانکس و برخی ویژگی های دیگر آن بین ده روز تا دو ماه متغیر است.

کانکس ویلایی قیمت
۲۸۲پروژه ساخت
۲۶۸رضایت مشتری
۱۱۲اجرا در محل

ابعاد کانکس ویلایی

 

کانکس های ویلایی در ابعاد مختلف از ۳۰ متر تا بالای ۱۰۰ متر ساخته شده که ظاهر بسیار خوبی هم دارد.  حتی کانکس های دو طبقه ای وجود دارد که بسیار شیک و مدرن طراحی شده است.

 

امروزه تنوع این محصول آنقدر زیاد است که انتخاب را برای مشتریان کانکس سخت کرده است.  شما با هر میزان بودجه و متناسب با نیاز و سلیقه خود می توانید صاحب یک کانکس ویلایی دلخواه شوید.

 

این نوع کانکس تمام امکانات زندگی را دارد. یک کانکس ویلایی ساده از امکاناتی مثل آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس حمام و دستشویی برخوردار است.  کانکس های لوکسی هم طراحی شده که حتی دارای مجهزترین و مدرن ترین امکانات تفریحی و رفاهی از جمله سونا، جکوزی، استخر و… است.

کانکس ویلایی 80 متری

قیمت کانکس ویلایی

 

خرید ویلا با آن قیمت های نجومی برای هر کسی امکان پذیر نیست. کانکس ویلایی با قیمت مناسب نیاز شما به اقامتگاه را تا حد زیادی مرتفع می کند.  ققنوس کانکس  با سابقه درخشانش در تولید و عرضه این محصول بهترین کانکس های ویلایی را با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می دهد.

 

 قیمت کانکس ویلاییرا عوامل زیادی از جمله نوع تیرآهن به کار رفته در شاسی و  همچنین پروفیل به کار رفته در استراکچر این سازه که وزن و مقاومت این نوع کانکس را معین میکند.

 

یک نکته بسیار مهم دیگر فضایی است که می خواهید کانکس ویلایی را در آن قرار دهید یا  تعداد افرادی که می خواهند در این کانکس حضور داشته باشند. تمامی این موارد برای طراح کانکس اهمیت دارد و از شما سوال خواهد شد تا  به شما کمک کنند بهترین فضا را برای عزیزانتان آماده کنید و اوقات خوشی را در آن سپری کنید.

 

همچنین متریال به کار رفته در بدنه داخلی و خارجی این نوع کانکس ها نوع درب و پنجره، کفپوش و دیوارپوش‌ها، عایق ها و همچنین دارا بودن امکانات رفاهی از قبیل: اتاق خواب، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و کابینت تعیین کننده هزینه و قیمت نهایی میباشد.

کانکس ویلایی دست دوم

 

بعضی ها ممکن است به این فکر بیفتند که کانکسی دست دوم را خریداری کنند. توصیه می کنم که از این کار صرف نظر کنید. معمولا هزینه های تعمیر یک کانکس قدیمی با خرید یک کانکس نو فرق چندانی ندارد ضمن اینکه یک کانکس جدید امکانات مدرن بیشتری دارد و از هر نظر انتخاب بهتری است.

 

شرکت ققنوس کانکس خاورمیانه در رابطه با خرید کانکس ویلایی دست دوم اگر دارای نظریه کارشناسی و بهره از نیروی متخصص در شناخت متریال و مصالح مصرفی و قدمت کانکس و دوام آن مشکلی ندارد.ولی در غیر اینصورت امکان دارد برای شما که خریدار کانکس ویلایی دست دوم هستید مشکلاتی پیش آید

که اغلب این مشکلات را میتوان به استراکچر و پوسیدگی شاسی و جداشدگی آن و از بین رفتن آبندی تغییر شکل دیوارپوش های داخلی در اثر سرما و گرما ،شکستن  لولاها و مشکلات احتمالی در سقف کانکس و یا تغییر شکل کلی شاسی معایبی میباشد.

 

که نسبت به مبلغی که خریداری میشود باید مورد بررسی قرار بگیرید، اگر مشکلات کم و قابل درست شدن بود مشکلی در خرید این نوع کانکس ها نمیباشد ولی درصورت عیب و مشکل اساسی این خرید یک خرید پر از ضرر میباشد.

 

کانکس ویلایی مسکونی

ویژگی کانکس ویلایی

 

طراحی و ساخت داخل کانکس همانند خانه سازه بنایی می باشد. برای نمای داخل کانکس ویلایی نیز می توان از متریال های مختلف استفاده کرد. بر اساس نیاز و در بخش های مختلف  کانکس ویلایی می توان مصالح متنوعی همچون: تایل ها، پی وی سی،  چوب  ، تایل های گچی (کناف) ، فایبر گلاس و انواع پوشش سلولزی و همچنین کامپوزیت و نماهای فایبرسمنت را استفاده می شود.

.کف کانکس ویلایی ازنمای داخلی، به وسیله کف پوش چوبی ۱۸ میلیمیتری ضد آب و یا سرامیک پوشانده می شود. سیستم روشنایی کانکس نیز بر اساس پلان اجرایی شامل سیستم روشنایی ، سیستم ایمنی و سیستم های اعلان و اطفای حریق می باشد. درب و پنجره های ویلای کانکسی بر اساس سفارش مشتری می تواند آلومینیومی ، پی وی سی ، یو پی وی سی و م دی اف و چوبی باشد

.

عایق بندی کانکس ویلایی به صورت کامل انجام می شود. بر اساس نوع آب و هوایی که استفاده می شود عایق بندی متفاوت خواهد بود. در کل کانکس ساخته شده در برابر برف و باران ، سرما و گرما و گرد و خاک عایق بندی می شود.

سیستم لوله کشی که در ساخت کانکس های وبلایی استفاده می شود از لوله های پلی اتیلن است که به صورت توکار می باشد. همچنین در طراحی آشپزخانه می توان تمامی امکانات و ظرافت ها و زیبایی های یک آشپزخانه لوکس را پیاده کرد.

داخل کانکس ویلایی
خانهدرباره مامقالاتتماس با ما