کانکس انالایزر

کانکس انالایزر

 

کانکس آنالایزر

کانکس انالایزر یکی از انواع کانکس ها که کاربرد آن در کارخانجات، و محیط های انجام پروژه های عمرانی و … که نیاز به کنترل بخش های مختلف مانند تجهیزات کارخانه وجود دارد، می باشد، کانکس آنالایزر یا کانکس کنترل می باشد. در این سازه ها، تجهیزات گوناگونی مانند تلویزیون و ابزارهایی برای کنترل دستگاه های سازمان قرار می گیرند تا فرد بتواند به راحتی بر عملکرد دستگاه های کارخانه یا سازمان نظارت داشت باشد تا دستگاه ها ضرر و زیانی به کار وارد نکنند و به درستی عمل کنند.

کاربرد کانکس آنالایزر

کانکس آنالایزر یا کنترل را در مکان های گوناگون که در آنجا از دستگاه های مختلفی استفاده می شود، قرار می دهند تا به وسیله ی آن بتوانند، عملکرد دستگاه ها را کنترل نمایند. در زمان هایی که دستگاه های کارخانجات دچار مشکل می شوند، نمی توان به بسیاری از آنها نزدیک شد، زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به افراد وارد شود. به همین دلیل یک اتاق را برای کنترل این دستگاه ها در نظر می گیرند تا در آنجا بتوان عمکرد این دستگاه ها را کنترل و متوقف کرد. کانکس آنالایزر می تواند این قابلیت را برای محیط های کاری مانند مکان های انجام پروژه های عمرانی و کارخانجات ایجاد می نمایند.

کانکس کنترل

مزایای استفاده از کانکس آنالایزر

کانکس آنالایزر می تواند در حفظ امنیت یک محیط تولیدی و مکان هایی که در آنجا از دستگاه های صنعتی استفاده می شود بسیار مفید باشد. از برخی از مزایای استفاده از کانکس آنالایزر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. در برابر گرما و سرما عایق می باشد.
  2. از مقاومت بسیار خوبی برخوردار می باشد.
  3. امکان دید به تجهیزات و دستگاه های در حال فعالیت را می دهد.
  4. این قابلیت را به افراد می دهد تا از راه دور عملکرد دستگاه را کنترل کنند.

قیمت کانکس آنالایزر

کانکس های کنترل از آن دسته محصولاتی می باشند که با توجه به ابعاد، رنگ، جنس و ساختار متفاوتی که دارند، نمی توان برای همه ی آنها قیمت ثابتی را در نظر گرفت و این مبلغ پس از مشخص شدن تجهیزات مورد استفاده در کانکس، ابعاد و رنگ، جنس و ساختار کانکس مورد نظرتان توسط شما، از طرف شرکت سازنده کانکس به شما عزیزان اعلام می شود که در صورت راضی بودن از قیمت گفته شده می توانید ساخت کانکس خود را به شرکت مورد نظر بسپارید.

ققنوس کاکس خاورمیانه  با سابقه ی طولانی که در زمینه ی ساخت کانکس دارد، می تواند با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت کانکس آنالایزر مورد نظر شما را در ابعاد و جنس دلخواهتان طراحی و تولید نماید.

جنس  کانکس آنالایزر

جنس کانکس آنالایز بستگی به اقلیم هوایی و بودجه مدنظر خریدار میتوان به دوصورت تیپ A و تیپ B  تقسیم نمود که تیپ A عمدتا بصورت سفارشی و بهره مندی از متریال با کیفیت مخصوصا بهره مندی از ورق های ساندویچ پانل که در قسمت کانکس ساندویچ پانل به آن و ضخامت های موجود به طور ویژه ای پرداخته ایم اشاره نمود که در بحث کیفیت و عمر و راندمان نسبت به تیپ B بسیار مستحکم و دارای حداقل عمر 30 سال میباشد.که مناسب ترین گزینه برای مناطق جنوبی و مناطق سردسیر که دارای رطوبت بالاست میباشد.

تیپ B را میتوان ارزانرین حالت کانکس کنترل در نظر گرفت زیرا نسبت به حالت قبلی دارای بدنه ای سبک و متشکل از ورق گالوانیزه میباشد. که اغلب برای مناطق معتدل و خشک مناسب بوده و از لحاظ کیفیت و طول عمر نسبت به سازه های ساندویچ پانل ضعیف تر میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *