کانکس انباری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کانکس انباری یکی از محصولات ققنوس کانکس خاورمیانه  برای استفاده به عنوان انبار در واحد های مسکونی ، واحد های تولیدی و صنعتی و همچنین کارگاه های عمرانی و ساختمانی می باشد.نوع و ابعاد هریک از آنها بنا به نیاز خریدار و کاربری آن متفاوت بوده و از یک فضای 1*1.5 متر تا به اندازه یک سوله بزرگ ممکن است متغییر باشد.برخی از آنها در محل کارخانه ققنوس کانکس خاورمیانه و برخی دیگر در محل اجرا می شوند برخی از آنها مجموع چند انباری در کنار یکدیگر و گاها نیز متصل به یکدیگر بوده ، بخصوص آنهایی که برای واحد های مسکونی بصورت کانکس انباری اجرا در پشت بام ساخته  یا پارکینگ طبقات زیر همکف و یا حتی حیاط اجرا می شوند که در ادامه چند نمونه از پرکاربرد ترین آنها را تشریح نموده ایم.

 انواع کانکس انباری

برای قرار دادن اشیایی که گاه به گاه به آنها نیاز پیدا می کنیم و درون فضای خانه جایی برای آنها نداریم، بخصوص در واحد های آپارتمانی کوچک نیاز به فضایی بنام انباری داریم که معمولا بصورت پیش فرض در اکثر ساختمان های آپارتمانی وجود دارد اما در بعضی از آنها که چنین فضایی تعبیه نشده است ققنوس کانکس خاورمیانه نوعی از  سازه  را معرفی کرده که بخوبی نیاز آنها را برطرف می کند. این سازه با نام کانکس انباری نامیده می شود که با روش ها و مصالحی مختلفی ساخته می شود تا کمبود فضایی موجود در خانه های آپارتمانی امروزی را برطرف کند.

البته همانگونه که در ابتدا نیز گفته شد محل استفاده از کانکس انباری محدود به واحد های مسکونی نبوده و گاها در کارخانه جات تولیدی یا کارگاه های عمرانی نیز برای دپو کردن مصالح اولیه نیز از آن استفاده می شود. در این مطلب انواع روش های آن را به تفکیک در ادامه آورده ایم.

کانکس انباری برای واحد مسکونی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که واحد مسکونی در یک آپارتمان خریده اید اما انباری هایی که به واحد ها تعلق دارد یا به تعداد کافی نیست و یا ابعاد آن جوابگوی نیاز شما نبوده باشد.در این شرایط می توان از کانکس انباری تولیدی ققنوس کانکس خاورمیانه جهت ایجاد فضایی برای قرار دادن وسایل استفاده کرد.می توان آن را هم در پارکینگ و هم در پشت بام قرار داد زیرا شرایط هر آپارتمان با دیگری متفاوت بوده و باید دید که بستر لازم جهت اجرای این کار در کدام محل محیا می باشد و حتی می توان در حیاط ساختمان نیز آن را اجرا نمود که در ادامه انواع روش های آن را بصورت مختصر برس نموده ایم. نکته مورد توجه قیل از اقدام به سفارش ساخت کانکس انباری در واحد های مسکونی این است که باید از مابقی اعضا ساختمان رضایت کسب نمود تا ساخت آن باعث مزاحمت باقی ساکنین نگردد

ساخت انباری روی پشت بام

یکی از محل ها برای اجرای کانکس انباری پشت بام آپارتمان ها می باشد چرا که در بسیاری از آنها فضای بلا استفاده دیگری وجود ندارد و از طرفی پشت بام به نوعی مشاع و برای استفاده کلی اهالی می باشد که دارای مساحت کافی و بستر مسطح مناسبی برای این کار می باشد. در هنگام ساخت در چنین فضایی باید به جهت گیری و وزش بادهای منطقه توجه نمود و در صورت نیاز کانکس انباری را از محل های مناسبی به قسمتی از ساختمان متصل نمود تا در هنگام وزش باد های شدید و طوفان از پایداری سازه اطمینان حاصل نموده باشیم.از دیگر نکات مربوط به این مورد نیز تداخل نداشتن سازه با سیستم های تاسیساتی و کولر های مستقر بر روی بام بوده و حتی نباید در فاطله نزدیک به کندانسور های خنک کننده ها ساخته شود چرا که از تهویه صحیح هوای آنها جلوگیری نموده ضمن اینکه باعث گرم شدن سازه نیز می گردد.

کانکس انباری ساندویچ پانل

کانکس انباری ساخته شده از ورق ساندویچ پنل بهترین گزینه برای کسانی میباشد که موادی که در آن ذخیره سازی میکنند تاریخ انقضا دارند و میبایست در سازه ای همچون کانکس سردخانه نگهداری شوند که بهترین گزینه برای این دسته از مشتریان ساخت کانکس انباری با ورق های ساندویچ پانل میباشد این سازه بخاطر داشتن ساندویچ پانل در بدنه خارجی خود از عایق بودن خوبی در برابر سرما و گرما برخوردار میباشد.

شما مشتریان عزیز می توانید با کارشناسان ققنوس کانکس خاورمیانه  تماس بگیرید و در مورد امکانات، قیمت و خرید کانکس مورد نظرتان مشاوره رایگان دریافت کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *