کانکس ماینینگ

کانکس ماینینگ ، کانکس بیت کوین و تمامی این اسامی بدین معنی هستند که مکانی برای قراردادن دستگاه های ماینر و وب سرور  جهت استخراج ارز دیجیتال  و همچنین جایگذاری سرور ها که دارای استاندارد ها و امکانات متفاوتی نسبت به کانکس معمولی دارا هستند. ققنوس کانکس تنها شرکتی است، که دارای مجوز رسمی وزارت صنعت و معدن و تجارت برای ساخت کانکس های ماینینگ با تجهیزات کامل میباشد.

کانکس فارم ماینینگ

کانکس فارم ماینینگ دارای تجهیزاتی است که با توجه به سفارش مشتری قابل کم یا زیاد شدن میباشد کانکس ماینینگ بصورت کامل شامل: سازه سنگین و استراکچر قوی، تجهیزات الکتریکال شامل تابلو برق، فیوز مینیاتوری، کلید و پریزضد آتش سوزی، سیمکشی با سیم کامل مس و قوی

تجهیزات شبکه شامل: کابل کشی کامل با بهره از کابل cat6، اجرای سیستم شبکه UPT

سیستم تهویه و سرمایش ماینینگ: بهره از فن های قوی به نسبت تعداد ماینر ها برای تبادل هوا با محیط که در قسمت ورود و خروج هوا فیلتر های G4 وG5 نصب میگردد تا از ورود ذرات به داخل جلوگیری نمایید.

سیستم سرمایش نیز با استفاده از اسپیلت، کولر آبی، پد های سلولزی و سیستم واتر کولینگ میباشد که برای از بین بردن رطوبت در داخل ان از asic در بین ماینر ها استفاده میشود.

انواع سنسور های حرارتی، حرکتی و آتش سوزی در این کانکس ها تعبیه میگردد.

طراحی کانکس ماینینگ

 طراحی کانکس ماینر به المان های زیادی توجه میشود، المان هایی از جمله سیستم تهویه هوای کانکس ، سیستم خنک کنندگی این مدل سازه ، سیم کشی های مخصوص و بهره از فیوز های قوی جهت استفاده از برق های سه فاز تعداد و ابعاد دستگاه‌های ماینر و همچنین میزان قفسه کشی و ابعاد مدنظر برای قرار دادن تعداد دستگاه ماینر درون آنها و همچنین سیستم های دوربین و شبکه مدنظر قرار میگیرد.

 

متریال کانکس ماینر

متریال کانکس ماینر اغلب از نوع بهترین مصالح و با کیفیت میباشد که میتوان جهت جلوگیری از تبادل دما با محیط بیرون از ورق های ساندویچ پنل استفاده نمود ولی اگر در محیط  های سربسته قرار است قرار گیرد از ورق های گالوانیزه استفاده نمود و برای تهویه هوا از فن هواکش استفاده میشود.

همانطور که اشاره شد بدنه کانکس فارم ماینینگ از ساندویچ پانل ساخته میشود که علاوه بر عایق بودن در برابر سرما و گرما باعث میشود تا خنک سازی داخل بهتر انجام شود، از انجایی که فن ها با حجم هوادهی مختلف باعث تخلیه هوای کانکس میشود از این رو باید کانکس کاملا وکیوم باشد.

پد سلولزی به کار رفته در کانکس ماینینگ تولید شده توسط ما از بالاترین سطح استاندارد برخودار میباشد که این پد ها دارای 18 ماه گارانتی میباشند، پد سلولزی در سیستم ماینینگ عمل خنک سازی را انجام میدهد وباعث میشود تا هوای داخل مناسب گرمای خروجی دستگاه های ماینر گردد.

برای سفارش و استعلام قیمت تماس بگیرید

قیمت و خرید انواع کانکس ماینینگ

کانکس ماینینگ (کانکس یا اتصال به ماین) یکی از مفاهیم کلیدی در فناوری بلاکچین است. در ادامه ، به صورت خلاصه به بررسی انواع کانکس ماینینگ می پردازیم.

Proof of Work (PoW)

Proof of Work یکی از انواع رایج کانکس ماینینگ در بلاکچین است. در این روش، ماینرها باید مشکلات محاسباتی پیچیده را حل کنند تا قادر به ایجاد یک بلوک جدید در زنجیره بلاک شوند. ماینری که اولین پاسخ درست را ارائه می دهد، به عنوان برنده انتخاب می شود و بلوک جدید را ایجاد می کند. این روش برای امنیت بلاکچین بسیار موثر است، اما نیازمند مصرف بالای انرژی و قدرت محاسباتی است. نمونه ای از این نوع کانکس ماینینگ را در بیت کوین مشاهده می کنیم.

Proof of Stake (PoS):

Proof of Stake روش دیگری در کانکس ماینینگ است که کاربران بر اساس تعداد وجوه که در زمینه بلاکچین نگهداری می کنند، انتخاب می شوند. به عبارت دیگر، بلوک ها توسط کسانی ایجاد می شوند که مقدار زیادی از وجوه را در بلاکچین دارند. این روش کمترین نیازمندی به انرژی دارد و می تواند مقیاس پذیرتر باشد، اما ممکن است به ریسک تمرکز قدرت بیشتری منجر شود.

Proof of Authority (PoA):

Proof of Authority یک روش متفاوت است که در آن برخی فردان با اعتبار بالا به عنوان “اپراتورها” (Authorities) شناخته می شوند. این اپراتورها مجوز دارند برای ایجاد بلوک ها و تایید تراکنش ها. این روش در بلاکچین های خصوصی و محدودتر استفاده می شود و به جای ضمانت امنیت از قدرت اقتصادی یا محاسباتی، به قدرت اعتباری اعتماد دارد.

Delegated Proof of Stake (DPoS):

Delegated Proof of Stake یک مدل کانکس متداول است که برخی از کاربران بلاکچین (نمایندگان ) را انتخاب می کند تا به نمایندگی از بقیه کاربران، بلوک ها را تولید کنند و تصمیم گیری های مربوط به بلاکچین را انجام دهند. این روش به دلیل سرعت بالا و مقیاس پذیری بالاتر نسبت به PoW مخصوصاً در بلاکچین هایی مانند استیمیت و ویو اس بی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین مطالعه کنید: کانکس ساندویچ پانل چیست؟

Proof of Elapsed Time (PoET)

Proof of Elapsed Timeروشی است که توسط شرکت Intel ارائه شده است. در این روش، هر ماینر در نتیجه گرفتن یک زمان تصادفی منتظر می ماند تا مدت زمان مشخصی (مانند یک ثانیه) بگذرد و سپس بلوک را ایجاد کند. این روش از درگیری محاسباتی کاسته و به جای آن بر روی منابع سخت افزاری مدت زمان انتظار تمرکز می کند. ماینری که زمان تولید کوچکتری را داشته باشد، بلوک را ایجاد می کند. PoET بر روی منابع سخت افزاری تمرکز می کند و در بلاکچین هایی مانند هایپرلجر استفاده می شود.

همچنین، بسیاری از بلاکچین ها از روش های ترکیبی استفاده می کنند و انواع کانکس ماینینگ مختلفی را ترکیب می کنند تا مزایای مختلف را بهره برداری کنند. این توضیحات کلی در مورد انواع کانکس ماینینگ بود؛ البته بلاکچین ها می توانند از این انواع کانکس مختلف استفاده کنند و یا روش های ترکیبی از آنها را پیاده سازی کنند.

ابعاد کانکس ماینینگ

ابعاد کانکس ماینینگ در متراژ های مختلف میباشد ، که هر کدام براساس تعداد قرار گرفتن دستگاه ماینر و هچنین متراژ محلی که قرار است در آن قرار گرفته شود، تعیین میگردد. ابعاد کانکس فارم ماینینگ به عوامل مهم دیگری نیز وابسته است که در پایین به آنها اشاره میگردد.

1- به تعداد فن ها و ابعاد آنها

2-حجم قفسه کشی برای دستگاه های ماینر براساس مدل ماینر‌ها

3- ابعاد اجرای پد سلولزی در دیواره های کناری

4- وزن قرارگرفته در مرکز شاسی کانکس فارم


قیمت کانکس ماینر

قیمت کانکس ماینینگ را ابعاد کانکس ماینینگ ، نوع مصالح و متریال تشکیل دهنده و هچنین طراحی آن مشخص میکند از این رو شرکت ققنوس کانکس خاورمیانه ارزانترین و کاربردی ترین نوع کانکس را برای مشتریان خود فراهم میسازد.

عوامل مهم دیگری در ساخت و قیمت کانکس فارم وابسته اند که میتوان به عوامل زیر اشاره نمود:

1- نوع و تعداد فن ها و حجم هوادهی آنها

2-ابعاد سیستم سلولزی و برند و کیفیت

3- نوع اسکلت، ساندویچ پنل به کار رفته درآن

4- نوع درب ورودی (درب یخچالی یا درب پی وی سی)

5- ارتفاع مفید کانکس و مازاد ارتفاع آن

از آنجایی که مشتریان عزیز و گرانقدر فونیکس کانکس (ققنوس کانکس خاورمیانه) به ما اعتماد داشته اند از این رو ما با شرکت های برند و معروف از لحاظ کیفیت همکاری میکنیم و تمامی قطعات مصرفی در کانکس های فارم ماینینگ خود را باتوجه به گارانتی شرکت های معتبر با 18 ماه گارانتی  تحویل شما عزیزان میگردد.

فروش کانکس ماینر

ققنوس کانکس جهت دسترسی آسان به کانکس فارم ماینینگ اقدام به فروش آنلاین این نوع کانکس نموده است ، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ققنوس کانکس  تماس حاصل فرمایید. بعد از خرید کانکس ماینینگ بسته به تعداد ماینر و نوع امکانات و ابعاد کانکس مدنظر 10 الی 15 روز کاری نیاز است تا کانس شما تولید و آماده ارسال گردد.

مزایا کانکس فارم ماینینگ

از آنجایی که اغلب مشتریان این نوع کانکس شرکت ها و موسسات وب سرور ، ارگان های دولتی ، و اشخاصی که اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال از طریق ماینر مینمایند میباشند.

لذا ویژگی های این نوع کانکس ها که میتوان به ضد گرد و غبار بودن ، دارای سنسور های گرمایی ،سنسور های حرکتی ، سنسور های حفظتی و هچنین سیستم های هوشمند نگهداری از سرور ها و ماینر ها را دارا میباشند.

کانکس فارم ماینینگ باعث میگردد تا با بهره گیری از امکانات و تجهیزات هوشمند یک مکان با بهره بری بالا و امن جهت ایجاد مزرعه استخراج رمز ارز در اختیار شما قرار گیرد.

 
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *