_

کانکس ماینینگ

کانکس فارم ماینینگ

کانکس ماینینگ ، کانکس بیت کوین و تمامی این اسامی بدین معنی هستند که مکانی برای قراردادن دستگاه های ماینر و وب سرور  جهت استخراج ارز دیجیتال  و همچنین جایگذاری سرور ها که دارای استاندارد ها و امکانات متفاوتی نسبت به کانکس معمولی دارا هستند.

فونیکس کانکس تنها شرکتی است، که دارای مجوز رسمی وزارت صنعت و معدن و تجارت برای ساخت کانکس های ماینینگ با تجهیزات کامل میباشد.

کانکس ماینینگ
_

 کانکس فارم ماینینگ

لوازم نصب شده روی کانکس ماینینگ

کانکس فارم ماینینگ دارای تجهیزاتی است که با توجه به سفارش مشتری قابل کم یا زیاد شدن میباشد کانکس ماینینگ بصورت کامل شامل: سازه سنگین و استراکچر قوی، تجهیزات الکتریکال شامل تابلو برق، فیوز مینیاتوری، کلید و پریزضد آتش سوزی، سیمکشی با سیم کامل مس و قوی

تجهیزات شبکه شامل: کابل کشی کامل با بهره از کابل cat6، اجرای سیستم شبکه UPT

سیستم تهویه و سرمایش ماینینگ: بهره از فن های قوی به نسبت تعداد ماینر ها برای تبادل هوا با محیط که در قسمت ورود و خروج هوا فیلتر های G4 وG5 نصب میگردد تا از ورود ذرات به داخل جلوگیری نمایید.

سیستم سرمایش نیز با استفاده از اسپیلت، کولر آبی، پد های سلولزی و سیستم واتر کولینگ میباشد که برای از بین بردن رطوبت در داخل ان از asic در بین ماینر ها استفاده میشود.

انواع سنسور های حرارتی، حرکتی و آتش سوزی در این کانکس ها تعبیه میگردد.

کانکس فارم ماینینگ
_

طراحی کانکس ماینینگ

ابعاد مناسب، ارتفاع مناسب و نوع کانکس

 طراحی کانکس ماینر به المان های زیادی توجه میشود، المان هایی از جمله سیستم تهویه هوای کانکس ، سیستم خنک کنندگی این مدل سازه ، سیم کشی های مخصوص و بهره از فیوز های قوی جهت استفاده از برق های سه فاز تعداد و ابعاد دستگاه‌های ماینر

همچنین میزان قفسه کشی و ابعاد مدنظر برای قرار دادن تعداد دستگاه ماینر درون آنها و همچنین سیستم های دوربین و شبکه مدنظر قرار میگیرد.

طراحی کانکس ماینینگ
_

متریال کانکس ماینر

نوع بدنه کانکس، قفسه، فن و پد

متریال کانکس ماینر اغلب از نوع بهترین مصالح و با کیفیت میباشد که میتوان جهت جلوگیری از تبادل دما با محیط بیرون از ورق های ساندویچ پنل استفاده نمود ولی اگر در محیط  های سربسته قرار است قرار گیرد از ورق های گالوانیزه استفاده نمود و برای تهویه هوا از فن هواکش استفاده میشود.

همانطور که اشاره شد بدنه کانکس فارم ماینینگ از ساندویچ پانل ساخته میشود که علاوه بر عایق بودن در برابر سرما و گرما باعث میشود تا خنک سازی داخل بهتر انجام شود، از انجایی که فن ها با حجم هوادهی مختلف باعث تخلیه هوای کانکس میشود از این رو باید کانکس کاملا وکیوم باشد.

پد سلولزی به کار رفته در کانکس ماینینگ تولید شده توسط ما از بالاترین سطح استاندارد برخودار میباشد که این پد ها دارای ۱۸ ماه گارانتی میباشند، پد سلولزی در سیستم ماینینگ عمل خنک سازی را انجام میدهد وباعث میشود تا هوای داخل مناسب گرمای خروجی دستگاه های ماینر گردد.

قیمت کانکس ماینینگ
_

ابعاد کانکس ماینینگ

ابعاد کانکس فارم بستگی به چی دارد؟

ابعاد کانکس ماینینگ در متراژ های مختلف میباشد ، که هر کدام براساس تعداد قرار گرفتن دستگاه ماینر و هچنین متراژ محلی که قرار است در آن قرار گرفته شود، تعیین میگردد. ابعاد کانکس فارم ماینینگ به عوامل مهم دیگری نیز وابسته است که در پایین به آنها اشاره میگردد.

۱- به تعداد فن ها و ابعاد آنها

۲-حجم قفسه کشی برای دستگاه های ماینر براساس مدل ماینر‌ها

۳- ابعاد اجرای پد سلولزی در دیواره های کناری

۴- وزن قرارگرفته در مرکز شاسی کانکس فارم

 

_

قیمت کانکس ماینر

 قیمت کانکس فارم چند؟

قیمت کانکس ماینینگ را ابعاد کانکس ماینینگ ، نوع مصالح و متریال تشکیل دهنده و هچنین طراحی آن مشخص میکند از این رو شرکت ققنوس کانکس خاورمیانه ارزانترین و کاربردی ترین نوع کانکس را برای مشتریان خود فراهم میسازد.

عوامل مهم دیگری در ساخت و قیمت کانکس فارم وابسته اند که میتوان به عوامل زیر اشاره نمود:

۱- نوع و تعداد فن ها و حجم هوادهی آنها

۲-ابعاد سیستم سلولزی و برند و کیفیت

۳- نوع اسکلت، ساندویچ پنل به کار رفته درآن

۴- نوع درب ورودی (درب یخچالی یا درب پی وی سی)

۵- ارتفاع مفید کانکس و مازاد ارتفاع آن

از آنجایی که مشتریان عزیز و گرانقدر فونیکس کانکس (ققنوس کانکس خاورمیانه) به ما اعتماد داشته اند از این رو ما با شرکت های برند و معروف از لحاظ کیفیت همکاری میکنیم و تمامی قطعات مصرفی در کانکس های فارم ماینینگ خود را باتوجه به گارانتی شرکت های معتبر با ۱۸ ماه گارانتی  تحویل شما عزیزان میگردد.

امکانات کانکس ماینینگ
قیمت کانکس فارم ماینینگ
_

فروش کانکس ماینر

طرز خرید کانکس فارم ماینینگ

فونیکس کانکس جهت دسترسی آسان به کانکس فارم ماینینگ اقدام به فروش آنلاین این نوع کانکس نموده است ، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ققنوس کانکس  تماس حاصل فرمایید.

بعد از خرید کانکس ماینینگ بسته به تعداد ماینر و نوع امکانات و ابعاد کانکس مدنظر ۱۰ الی ۱۵ روز کاری نیاز است تا کانس شما تولید و آماده ارسال گردد.

_

مزایا کانکس فارم ماینینگ

چرا اصلا کانکس ماینینگ

از آنجایی که اغلب مشتریان این نوع کانکس شرکت ها و موسسات وب سرور ، ارگان های دولتی ، و اشخاصی که اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال از طریق ماینر مینمایند میباشند.

لذا ویژگی های این نوع کانکس ها که میتوان به ضد گرد و غبار بودن ، دارای سنسور های گرمایی ،سنسور های حرکتی ، سنسور های حفظتی و هچنین سیستم های هوشمند نگهداری از سرور ها و ماینر ها را دارا میباشند.

کانکس فارم ماینینگ باعث میگردد تا با بهره گیری از امکانات و تجهیزات هوشمند یک مکان با بهره بری بالا و امن جهت ایجاد مزرعه استخراج رمز ارز در اختیار شما قرار گیرد.

برخی از سوالات شما عزیزان

کانکس فارم ماینینگ مناسب برای من چه ابعادی دارد؟

کانکس فارم ماینینگ، براساس تعداد و نوع دستگاه ماینر شما طراحی میگردد ولی کانکس های ماینینگ دارای ابعاد استاندارد ۴*۲.۴۰ متر، ۶*۲.۴۰، ۸*۲.۴۰ میباشد که باز باید بطور خاص و با نیاز شما طراحی وساخته گردد.

بدنه کانکس ماینینگ که توسط شما ساخته میشود از چه نوعی است؟

کانکس ماینینگ به دلیل اینکه باید گرما را از خود خارج کند و هوای سرد را هرچه بیشتر بدون ائتلاف انرژی در خود نگهداری کند باید از بدنه ای با خاصیت عایق بودن بهره ببریم این عایق بودن در حال حاضر فقط در ورق های ساندویچ پانل میباشد.

حجم هوای مورد نیاز یا CFM مورد نیاز من چقدر است؟

CFM مورد نیاز هر کانکس فارم بیت کوین وابسته به نوع دستگاه های ماینر و همچنین تعداد فن های آن دارد، که با توجه به حجم و تعداد فن ها محاسبه میشود.

سیستم خنک سازی کانکس فارم ماینینگ چگونه است؟

کانکس فارم ماینینگ برای خنک سازی محیط داخلی خود از سیستم پد سلولزی و فن بهره میبرد که دما را بین ۱۵ الی ۲۵ درجه سانتی گراد خنک کرده وباعث میگردد تا دستگاه های ماینر در دمای مطلوب قرارگرفته و بهترین راندمان را از خود نشان دهند.

قیمت کانکس فارم ماینینگ چقدر است؟

قیمت کانکس فارم ماینینگ وابسته به عوامل زیادی از جمله نوسانات نرخ ارز، نوع متریال مصرفی و ابعاد و امکانات کانکس میباشد، که برای دریافت قیمت بروز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مطالبی که در این باره منتشر شده است

کانکس مناسب من چیست؟

کانکس مناسب من چیست؟ کانکس مناسب من چیست ؟ این جمله یکی از جملات پرتکراری هست که از کارشناسان ما

کانکس برجک نگهبانی

کانکس برجک نگهبانی کانکس برجک نگهبانی یکی از انواع کانکس نگهبانی میباشد که اغلب در پادگان‌های نظامی، مراکز دولتی، شهرک‌های صنعتی،

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی یکی دیگر از انواع کانکس های پیش ساخته است که شرکت ققنوس کانکس خاورمیانه، به منظور فراهم … ادامه مطلب

کانکس فایبر سمنت

کانکس فایبر سمنت کانکس فایبر سمنت یک نوع کانتینر حمل و نقل است که از موادی مانند فایبر سمنت، فولاد … ادامه مطلب

کانکس ATM

کانکس ATM کانکس ATM  یا کانکس خودپرداز نوعی از کانکس میباشد که بهترین گزینه برای داشتن یک سازه مناسب برای

کانکس شیشه ای

کانکس شیشه ای یا در اصطلاح عموم کانکسی که در قسمت خارجی بدنه آن از شیشه استفاده شده است، این