کانکس یخچالی

کانکس یخچالی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کانکس یخچالی یکی از پر کاربردترین سازه‌ها در امر سازه پیش ساخته میباشد، بدلیل اینکه این سازه‌ها نوعی از کانکس‌های پر مصرف و پورتابل در زمینه سردخانه و نگهداری مواد غذایی، پروتئینی، میوه و حتی قرارگیری مواد شیمیایی میباشد که از لحاظ قیمتی سازه‌ایی مقرون بصرفه میباشد.

مشخصات کانکس یخچالی

با توجه به ابعاد و اندازه و حجم کانکس  نوع شاسی، استراکچر، بدنه، سیستم کندانسوریونیت، عایق و دمای مورد نظر متفاوت است که در ادامه به یک به یک موارد میپردازیم.

شاسی و اسکلت: شاسی باتوجه به طول و عرض کانکس یخچالی متفاوت است و میتوان از تیرآهن نمره 14-16 بصورت دورکلاف و یا اسکی (موازی) بهره برد که پس از نصب شاسی توسط پروفیل ‌های سبک و سنگین کف به سقف متصل میگردد، که استحکام و قدرت سازه ای خود را حفظ نماید.

بدنه خارجی کانکس: متشکل از ورق‌های ساندویچ پانل با دانسیته وقطر متفاوت میباشد که اغلب از پانل‌های 4 سانتیمتری با چگالی 40 استفاده میشود و برای دما‌های زیر صفر میتوان از پانل 5 سانتیمتری بهره برد.

سیستم خنک سازی: سیستم خنک سازی با توجه به ابعاد، دمای موردنیاز و نوع محصولی که درآن قرارگرفته میشود تعیین میگردد و از سیستم های چینی، آلمانی و ایتالیایی و همچنین موتور‌های تک اسب و دو اسب بهره برده میشود. پیشنهاد ما برای استفاده مداوم با توجه به کیفیت و قیمت مناسب بهرهبردن از سیستم آلمانی میباشد.

درب کانکس: درب کانکس باتوجه به ابعاد کانکس سردخانه  و ورودی مورد نیاز به دوصورت یخچالی تک لنگه با چهار چوب و ریلی تهیه میشوند، که این دربها از ساندویچ پانل 10 سانتیمتری ساخته شده اند و کاملا وکیوم مورد نیاز کانکس یخچالی را تامین میکنند.

عایق بندی و کف کانکس: کانکس یخچالی باید از لحاظ عایق بندی کاملا وکیوم بوده تا هیچگونه برودت هوا از آن به بیرون راه پیدا نکرده از این رو همچون کانکس ساندویچ پانل از ورق های ساندویچ پانل ساخته که با چسب های مخصوص اقدام به عایق بندی مگیردد که در صورت لزوم و افزایش هزینه مبتوان از تزریق فوم پلی اورتان استفاده نمود.

کف کانکس یخچالی متشکل از ورق مخصوص یا ورق اجدار میباشد که در موارد بهداشتی میتوان کف و بدنه داخلی را با استیل بهداشتی عایق و پوشیده کرد.

مشخصات فنی کانکس یخچالی

تجهیزات برقی کانکس  شامل : ورودی اصلی برق به کانکس , سیم کشی روکار کانکس , کلید و پریز استاندارد, فیوز مینیاتوری , روشنایی سر درب کانکس یخچالی, تجهیزات برق داخلی کانکس یخچالی , سیم کشی مخابراتی داخلی کانکس یخچالی میباشند.

مشخصات بدنه کانکس بطور کلی شامل: پوشش هردو لایه پانلهای دیواره ای جانبی و سقف ازورق پیش رنگ شده به رنگ سفید به ضخامت 6.0 میلیمتر (25 میکرون رنگ کوره ای رو و 6 میکرون رنگ پرایمر در زیر) عایق از فوم تزریقی پلی یورتان آلمانی با دانسیته 40 کیلوگرم برمترمکعب به ضخامت 10 سانتیمتردرپانلهای جانبی و سقف ، 16سانتیمتر درکفپوشش کف از ورق آلومینیوم ریلی یا ورق استینلس استیل آجدار کلاف بندی از پروفیل اختصاصی آلومینیومی دو عدد راه آب جهت شستوشوی داخل کانتینر دو درب ایزوله درانتهای کانتینر، هریک مجهز به قفل و سه لولای گالوانیزه آبکاری شده یا استینلس استیل نوار دور درب از جنس pvc خارجی میباشند.

شما مشتریان عزیز می توانید با کارشناسان ققنوس کانکس خاورمیانه  تماس بگیرید و در مورد امکانات، قیمت و خرید کانکس مورد نظرتان مشاوره رایگان دریافت کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *