کانکس ATM


کانکس ATM  یا کانکس خودپرداز نوعی از کانکس میباشد که بهترین گزینه برای داشتن یک سازه مناسب برای نگهداری دستگاه های خودپرداز بانکی میباشد که در همه مکان هایی که پرتردد و قابلیت ساخت سازه فراهم نمیباشد بهترین گزینه میباشد.

انواع کانکس عابر بانک

۱- کانکس دستگاه ATM : ساده ترین شکل کانکس و همچنین کوچکترین کانکس کانکس ATM میباشد، که در درون آن یک دستگاه خودپرداز قرار میگیرد که دارای ابعاد مناسبی برای قرارگیری در محل های پر تردد از جمله باشگاه ها، فست فود ها، پاساژ ها، مجتمع مسکونی قرارگرفته میشود تا راهی آسان برای انجام خدمات بانکی و پولی در محل شما را فراهم سازد.

۲- کانکس های بانکی : در صورتی که کانکس در جایی باشد که پرتردد باشد و تعداد مراجعین به خودپرداز بالا رود و ازدحام جمعیت ایجاد گردد و برای ایجاد امنیت مراجعین و کاهش ازدحام باید متراژ و تعداد خودپرداز افزایش یابد پس به این منظور بهترین گزینه کانکس بانکی بزرگ میباشد.

۳-کانکس خودپرداز سیار : کانکس خودپرداز سیار برای رفع نیاز آنی به دریافت پول در محل های پرتردد که بطور یک دفعه با ازدحام جمعیت روبرو میشویم مانند اماکن زیارتی، بازار شب عید، بازار تهران کانکس خودپرداز سیار بهترین ایده برای رفع نیاز به خدمات بانکی در محل میباشد.

مشخصات کانکس ATM

کانکس ATM  با توجه به ابعاد دستگاه خودپرداز شاسی و اسکلت تعیین میگردد که اغلب از پروفیل های ۸۰*۴۰ ، ۶۰*۴۰ و ۴۰*۴۰ استفاده میشود در بدنه این سازه از ورق کامپوزیت و یا ورق گالوانیزه استفاده میگردد و یا میتوان از ترکیب هردوی این متریال استفاده نمود، جهت درب کانکس نیز میتوان از درب تمام فاسات آلومینیوم، درب UPVC و درب فلزی میتوان استفاده کرد .

این سازه به دلیل ابعادی که دارد قابلیت ورود اپراتور به داخل کانکس فراهم نمیباشد از این رو باید این سازه در قسمت عرض خود دربی محکم از جنس ذکر شده در بالا داشته باشد.

مشخصات فنی کانکس خودپرداز بانکی بزرگ

کانکس خودپرداز بانکی بزرگ عمدتا دارای ابعاد بزرگی میباشد به دلیل قرار گرفتن چند دستگاه خودپرداز و همچنین راهرو و محوطه برای قرار گرفتن مراجعین در داخل آن در نظر گرفته میشود که ابعاد سفارشی میتوان برای این سازه در نظر گرفت که ابعاد روتین بازار ۲.۴۰*۸ ، ۲.۴۰*۱۰ و ۲.۴۰*۱۲ مباشد که عمدتا دارای شاسی تیرآهن بصورت کلاف و استراکچر متشکل از پروفیل میباشد.

در کف این سازه از کفپوش طرح پارکت یا سرامیک استفاده میباشد، همچنین برای درب ورودی میتوان از درب های شیشه ای ریلی و کرکره برقی استفاده نمود در بدنه این سازه نیز از ورق های کامپوزیت برای نمای ظاهری استفاده میشود که میتوان باتوجه به رنگ شرکتی و سازمانی وبرند بانک مورد نظر طراحی و تولید نمود .

امنیت کانکس خودپرداز

برای برقراری امنیت کانکس مورد نظر شما میتوان از سیستم های امنیتی و نظارتی همچون دوربین مداربسته، آژیر و در بهترین حالت ممکن بهره از کانکس نگهبانی و قراردادن نگهبان در آن است، و میتوان از حفاظ و نرده کشی در بدنه سازه استفاده نمود.

قیمت کانکس خودپرداز

قیمت کانکس خودپرداز و کانکس atm به عوامل بسیار زیادی از جمله ابعاد و متریال به کار رفته در کانکس دارد که بهترین قیمت و تضمین کیفیت فقط در مجموعه ققنوس کانکس قابل دسترسی است زیرا مجموعه ما با داشتن دانش و تجربه کافی در ساخت کانکس سعی دارد تا قیمتی مناسب برای خرید کانکس به شما عزیزان ارائه نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =