حمل کانکس

حمل کانکس

حمل کانکس


ققنوس کانکس خاورمیانه جهت رفاه حمل کانکس های ارسالی به سراسر ایران اقدام به بستن قرارداد با شرکت باربری نموده است که از مزایای این قرارداد میتوان به حمل سریع و اصولی کانکس خریداری شده مشتری و تخلیه /ان در محل مورد نظر باشد، از دیگر مزایای این قرارداد امکان بیمه کانکس ارسالی مشتری میباشد تا اگر در حین جابجایی مشکلی برای کانکس پیش آید ضرر و زیان ناشی از جابجایی به عهده بیمه طرف قراراداد باربری باشد و شما مشتریان عزیز به هیچگونه ضرر مالی برخورد نکنید.

هزینه حمل کانکس

هزینه حمل کانکس به ۳ عامل مهم بستگی دارد اولین مورد ابعاد کانکس سفارشی میباشد بطوریکه اگر عرض کانکس از ۲.۴۰ سانتیمتر تا ۳ متر باشد محموله بطور بار ترافیکی قلمداد میشود و هزینه آن طبق بارنامه دولتی افزایش پبدا میکند، اگر این مورد از ۳ متر تجاوز کند بار حمل شده محموله با اسکورت قلمداد میگردد و هزینه حمل آن افزایش میباشد.

دومین مورد بعد مسافت میباشد هرچه مسیر و کیلومتراژ بیشتری پیموده شود نیاز به هزینه بیشتر میباشد و شرایط محل قرار گیری و ارسال روی هزینه ارسال و حمل تاثیر گزار میباشد.

سومین مورد داشتن بیمه باربری و یا نداشتن آن است بدین شکل که اگر کانکس ارسالی فاقد بیمه نامه رسمی باشد (که ما اصلا این گزینه را تایید نمیکنیم زیرا ضرر ناشی از داشتن بیمه نامه تا نداشتن آن در صورت اتفاق پیش آمده بسیار بیشتر و غیر قابل جبران میباشد.) هزینه کمتری نسبت به داشتن بیمه و بار نامه دولتی میباشد.

شما عزیزان با خرید کانکس نگهبانی، کانکس ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس ساندویچ پانل و کانکس فارم ماینینگ میتوانید از بیمه رایگان تا سقف ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان برخوردار گردید.

بارگیری کانکس

برای بارگیری کانکس از جرثقیل استفاده میگردد بطوریکه پس از اتمام فرآیند ساخت کانکس توسط مجموعه ققنوس کانکس خاورمیانه دستور ترخیص از کارگاه صادر میگردد، و در روز بارگیری جرثقیل در مجموعه حضور پیدا کرده و اقدام به بستن قلاب آویز و بلند کردن کانکس مینماید در انتخاب جرثقیل جهت بلند کردن کانکس باید به وزن تقریبی کانکس توجه نمود تا در هنگام بلند کردن جرثقیل به راحتی وزن سازه را تحمل نماید.

بعد از بلند کردن کانکس و قراردادن در پشت تریلی، کفی به وسیله سیم بکس یا زنجیر از قلاب های کانکس به بدنه تریلی محکم و فیکس میگردد تا در حین حرکت مشکلی برای سازه بارگیری شده پیش نیاید.

شما مشتریان عزیز می توانید با کارشناسان ققنوس کانکس خاورمیانه  تماس بگیرید و در مورد امکانات، قیمت و خرید کانکس مورد نظرتان مشاوره رایگان دریافت کنید.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =