کانکس اداری مدیریتی

کانکس اداری مدیریتی

کانکس اداری (مدیریتی)

کانکس اداری از جمله انواع کانکس پیش ساخته می‌باشد که برای فضا و دفتر کار یک عده‌ از مهندسین، مدیران، مشاوران و نیز کارمندان بخشی از ادارات(دولتی – خصوصی) به مانند دانشگاه و سایر ارگانها بسیار می‌تواند کارآمد باشد. جالب است بدانید، این سازه های پیش ساخته را می‌توان در ابعاد کوچک و بزرگ، حتی دو طبقه و … طراحی نمود و در نهایت در محل مورد نظر به اجرا درآورد. از طرفی، در چنین سازه هایی می‌توان بر حسب نیاز خود در فضای اداری – دفتری، حتی به نصب و راه اندازی امکاناتی چون سیم کشی برق، تلفن، اینترنت و …. اقدام نمود.

با توجه به این گفته‌ها، در صورتی که شما هم برای اداره، دفتر مهندسی یا فروش و … به دنبال چنین کانکس اداری هستید می‌توانید پیگیر خدمات شرکت ها و مراکزی همچون کانکس سپهر باشید. شما می‌توانید درخواست خود را مطرح کنید تا بر حسب سفارشتان، در همان ابتدا، پلان این سازه توسط طراحان حرفه‌ای برای بخش های مختلف کانکس اداری طراحی شود و در نهایت این سازه پیش ساخته اداری  پیشکش حضورتان گردد.

 

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی همان کانکس اداری است، اما با فضای بیشتر و ساخت شیک تر برای استقرار رییس کارگاه و برگزاری جلسات اداری. این نوع کانکس به انواع مختلفی دسته بندی می شود که عموماً در ظاهر و ابعاد تفاوت دارند. کانکس مدیریتی باید متشکل از بخش های مختلفی تشکیل شود؛ مانند بخش جلسات، قسمت انتظار مراجعه کنندگان، اتاق مدیر و فضایی برای استقرار میز منشی. بهتر است فضای آبدارخانه نیز در کانکس مدیریتی دیده شود تا در ارائه خدمات دچار کاستی نباشیم. کانکس مدیریتی باید از نظر استحکامات مناسب باشد تا بر اثر مراجعه کنندگان زیاد، دچار لرزش قرار نگیرد. در سفارش کانکس مدیریتی و طراحی داخلی آن دقت نظر را به کار ببرید. از سرامیک کف  تا شیشه پنجره را نسبت به اصول دفترهای مدیریتی، انتخاب نمایید.

کانکس مدیریتی با توجه به بخش های داخلی زیاد آن، می تواند به صورت دو طبقه مورد استفاده قرار گیرد. تهیه کانکس دو طبقه، دست شما را در طراحی آن باز می گذارد، که می توانید اتاق جلسات و مدیریت را به طبقه بالایی اختصاص دهید.

خرید کانکس اداری دست دوم

اگر برای استقرار در مکانی که محدودیت زمانی دارید، لازم است از کانکس اداری دست دوم با قیمت مناسب استفاده نمایید. هزینه ی کمتر، برای کانکسی که می خواهید در زمانی کوتاه از آن بهره ببرید، بهترین گزینه برای بخش اداری پروژه ها می باشد.

مهمترین مزیت خرید کانکس دست دوم، مقرون به صرفه بودن قیمت آن ها و پرداخت هزینه ی کمتر به نسبت کارایی این نوع کانکس ها می باشد. سرعت تحویل به مشتری در کانکس اداری دست دوم به مراتب بیشتر از کانکس های اداری دست اول است. مطمئناً برای خرید و یا راه اندازی کانکس نو، شما به مدت زمان بیشتری، برای ساخت مجدد نیاز دارید. برای خرید کانکس های متنوع اداری دست دوم، می توانید با بازدید و هماهنگی با شرکت سازنده در انتخاب خود دقت نظر داشته باشید و مناسب ترین کانکس اداری دست دوم را برای کار مورد نظرتان انتخاب نمایید. در هنگام خرید کانکس دست دوم ممکن است قسمت های نصبی روی آن مانند درب ها یا پنجره ها نیاز به تعویض داشته باشند که در هر صورت، هزینه تمام شده کانکس اداری دست دوم را برای خرید معقول تر می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.