کانکس اداری

 

کانکس اداری یک سازه بسیار کاربردی است که طبق نیاز و سفارش شما طی زمان مشخص برایتان آماده سازی می شود. لازم به ذکر است که کانکس اداری باید مطابق با نیاز و هدف اداره شما طراحی شود، ابعاد و سایز کانکس نیز مطابق با تعداد کارکنان و خدمتگذاران تعیین می شود. اداره های مختلف، هر کدام یک حرفه خاصی را دنبال می کنند به همین خاطر برای هر شغل باید کانکس اداری ویژه و مخصوص همان شغل را سفارش داد.

 

در ارتباط با کانکس اداری باید گفت که محل استقرار کانکس در انتخاب آن بسیار تاثیر گذار است، مثلا ممکن است گروهی بخواهند کانکس را در بالای یک ساختمان قرار دهند و یا ممکن است افراد دیگر بخواهند کانکس را در فضای باز در تماس مستقیم با نور آفتاب قرار دهند، در مورد هر کدام از این شرایط باید سفارش مخصوص به همان را ثبت کرد.

 

قبل از سفارش کانکس، باید هدف و کاربرد دفتر خود را مشخص کنید تا طراحان بتوانند به شما کمک کنند، از همه مهمتر باید بدانید که چند نفر می خواهند در این کانکس حضور داشته باشند تا فضای کافی و استاندارد برای حضور تعداد مشخص افراد فراهم شود. مسلماً از قبل انواعی از کانکس ها آماده شده اند و ممکن است بتوانید بدون سفارش دادن، در کمترین زمان ممکن، بهترین مدل کانکس را خریداری و از آن استفاده کنید. امروزه بسیاری از اداره ها به سمت خرید کانکس مخصوص روی آورده اند.

کانکس اداری

مشخصات کانکس اداری مدرن

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه ورق کامپوزیت با چوب ترمووود یا لمبه  دیوارپوش پی وی سی ، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک، درب و پنجره آلومینینومی یا upvc، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاها

کانکس اداری لوکس

 

نوع خاصی از کانکس اداری است که بیشتر مناسب جلسات و دفاتر مدیریتی است، اینگونه کانکس ها برای رسیدگی و مراجعه ارباب رجوع به کار می رود، همچنین می توان از آن به عنوان اتاق انتظار و یا ملاقات نیز استفاده کرد. برخی مواقع نمایشگاه هایی با هدف مشخص دایر می شوند که این نمایشگاه ها را می توان در کانکس اداری لوکس تشکیل داد. همین امر موجب جذب بیننده می شود ولی باید توجه داشت که این کانکس از جذابیت و ویژگی های مناسب برخوردار باشد تا  موجب جذب مخاطب بشود.

 

از نظر ظاهری، کانکس اداری لوکس نسبت به کانکس های اداری ساده زیباتر و مناسب تر هستند. جنس مصالحی که در کانکس لوکس به کار می رود نسبت به کانکس ساده کاملا متفاوت است، زیرا همانطور که از اسمش مشخص است این نوع کانکس باید لوکس و ویژه باشد تا مورد توجه قرار بگیرد. از نظر قیمتی بین نمونه ساده و لوکس تفاوت های زیادی وجود دارد، زیرا در نمونه لوکس علاوه بر اینکه از مصالح ویژه ای استفاده می شود، طراحی آن نسبت به کانکس ساده پیچیده تر است به همین خاطر قیمت کانکس لوکس از کانکس ساده بالاتر است.

 

در نتیجه باید نوع حرفه و هدف کانکس را مشخص کنید، سپس از بین کانکس لوکس و یا ساده یکی را انتخاب کنید اگر کانکس پیش ساخته موجود باشد، کانکس مورد نظر در زمان کمتری به شما تحویل داده خواهد شد، در غیر این صورت کانکس مورد نظر را باید سفارش دهید و بعد از یک بازه زمانی محدود به شما تحویل خواهند داد. برای تحقق برخی از اهداف اداره، نیازی به سفارش کانکس لوکس نیست و می توان از همان کانکس های ساده استفاده نمود.

کانکس اداری لوکس مشکی

مشخصات کانکس اداری لوکس

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه ورق کامپوزیت با چوب ترمووود یا لمبه بصورت ترکیبی،  دیوارپوش پی وی سی ، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک، درب و پنجره آلومینینومی یا upvc،قابلیت درب ضد سرقت فلزی یا چوبی، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاها، قابلیت جایگزاری سرویس بهداشتی و آبدارخانه

 کانکس اداری ساده

 

در این کانکس، زیبایی ملاک اصلی نبوده و نیازی به تجملات و استفاده از مصالح خاص و جذاب نیست، تنها یک مصالح با کیفیت و اصل در ساخت آن استفاده می شود و چندان آن را تزیین نخواهند کرد. می توان از این کانکس ساده برای فعالیت های مختلفی استفاده کرد برای مثال می توان در این کانکس ها فعالیت های آشپزی انجام داد یا انواع ساندویچ سرو نمود.

 

این نوع کانکس بسیار اقتصادی است و می توان به راحتی آن را تهیه و خریداری نمود. در خرید این نوع کانکس  فشار مالی به مشتری برای پرداخت هزینه سفارش و خرید آن وارد نخواهد شد. این نوع کانکس ها را برای کارهای مختلفی سفارش می دهند و ممکن است حتی بر حسب نیاز به نمونه دو طبقه ای آن احتیاج داشته باشید.

 

مسلماً نمی توان برای تمامی فعالیت ها کانکس اداری لوکس سفارش داد، زیرا برخی از کانکس های اداری با یکسری اهداف مشخص سفارش داده می شوند که برای چنین اهدافی، اصلا نیازی به طراحی یک کانکس لوکس نیست و در ضمن هزینه ساخت و سفارش کانکس لوکس نسبت به کانکس اداری ساده بسیار بالاتر است به همین خاطر برای برخی از اهداف اقتصادی تر عمل می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسند.

 

مصالح به کار برده شده در کانکس اداری ساده قیمت مناسبی دارند پس گمان نکنید که تمام کانکس ها از قیمت بالایی برخوردار هستند، در ضمن توجه داشته باشید که شما هر بودجه ای که داشته باشید می توانید متناسب با آن یک کانکس درجه یک سفارش دهید پس نگران هزینه های سفارش کانکس مناسب نباشید.

کانکس اداری ساده

مشخصات کانکس اداری ساده

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه گالوانیزه با رنگ اکترواستاتیک، دیوارپوش پی وی سی ، کف پوش طرح پارکت، درب و پنجره آلومینینومی، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاها

 کانکس اداری ساندویچ پانل

 

باتوجه به شرایط اقلیمی و گرم شدن بیشتر آب و هوا و همچنین نیاز به برپایی یک دفتر اداری در مناطق گرم و یا سرد کشور بهترین گزینه که در مقابل ما قرار میگیرد بهره از کانکس های اداری ساخته شده با ورق های ساندویچ پانل است زیر این سازه ها به دلیل برخورداری از دولایه ورق و همچنین فوم تزریقی پلی اورتان در بین این دو ورق سبب ایجاد یک مکان عایق و ایزوله در برابر سرما و گرما میگردد.

 

کانکس اداری ساندویچ پنل دارای نمای خاصی از لحاظ نمای ظاهری نسبت به کانکس اداری لوکس و کانکس اداری مدرن ندارد زیرا این سازه اداری مدیریتی اغلب در مناطق گرمسیر یا مناطق سرد سیر استفاده میشود، اغلب مشتریان این سازه در مناطق گرمسیر شرکت های پیمانکار راه و ساختمان، پتروشیمی ها، مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین مشاغلی که امکان ساخت یک دفتر اداری ثابت را ندارند.

 

کانکس اداری ساندویچ پانل در مجموعه با همواره با بهترین طراحی و متریال مصرفی از معتبرترین برند های داخلی تولید کننده ورق ساندویچ پانل تولید میگردد از اینرو تمامی سازه های ساندویچ پنل اللخصوص کانکس ساندویچ پانل اداری دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سا خدمات پس از فروش میباشند.

 

کانکس اداری ساندویچ پنل

مشخصات کانکس اداری ساندویچ پانل

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه ساندویچ پانل با چگالی ۴۰ و ضخامت ۴ سانتیمتر، رنگ ورق بدنه بطور پیش فرض سفید، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک و یا ساندویچ پانل، درب و پنجره آلومینینومی یا پی وی سی ، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاهای مورد نیاز اداری

کانکس اداری پیش ساخته

 

بعضی از افراد به دلیل عدم داشتن زمان کافی نمی توانند مدت زیادی را برای آماده شدن سفارش خود صبر کنند به همین خاطر دنبال کانکس پیش ساخته هستند تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسند و بتوانند از آن استفاده نمایند، هرچند که ممکن است کانکس دقیق برای نیاز شما در حال حاضر موجود نباشد ولی گاه ممکن است ایده آل خود را از میان کانکس اداری پیش ساخته پیدا کنید و باب میلتان باشد.

 

کانکس اداری پیش ساخته یک سازه ایده آل و کلی است که طراحان با در نظر داشتن تعداد خاصی از جمعیت ها آن ها را آماده سازی کرده اند تا اگر گروهی نیاز فوری به کانکس داشتند بتوانند در زمان مناسب کانکس را تحویل بگیرند و در آن به فعالیت بپردازد. در بعضی از مواقع نمی توانند کانکس کامل را به محل مورد نظر انتقال دهند، در چنین شرایطی تدابیر خاصی دیده می شود و به راحتی میتوان روی هر فضایی که می خواهید حتی پشت بام یک ساختمان نیز کانکس مورد نظر را قرار دهید.

 

در برخی موارد کانکس های از پیش ساخته شده دقیقاً همان طرح مورد نظر مشتری است به همین دلیل گاهی افراد از قبل این سوال را می پرسند که آیا کانکس اداری پیش ساخته متناسب با نیاز آنها موجود داریم یا نه، که طراحان همواره یکسری نمونه های ویژه را آماده می کنند تا در این موارد خاص بتوانند به نیاز مشتری پاسخ دهند و رضایت مشتری را بدست آورند.

کانکس اداری ساده
قیمت کانکس اداری
کانکس اداری کارگاهی
کانکس اداری دست دوم
ابعاد کانکس اداری
کانکس اداری مدرن
کانکس اداری
کانکس اداری مدیریتی قیمت
کانکس اداری شیک

کانکس اداری مدیریتی

 

کانکس اداری مدیریتی از جمله پرطرفدارترین نمونه های سفارشی کانکس است که مخصوص کارهای اداری و رسمی می باشد. به دلیل تنوع فعالیت اداره، کانکس های اداری نیز متفاوت خواهند بود. برخی از افراد کانکس اداری مدیریتی را برای محوطه اطراف یک ساختمان می خواهند، برخی از افراد به یک فضای مناسب برای برگزاری جلسات ویژه، کانکس سفارش میدهند.

 

برخی از این کانکس اداری به عنوان یک دفتر ویژه فروش و یا حتی گاهی اتاقی برای پذیرایی از مهمانان سفارش می دهند که خب مسلماً کانکس برای استراحت مهمان با کانکس مخصوص جلسات رسمی متفاوت خواهد بود، به همین خاطر نیاز است تا قبل از سفارش با طراحان و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و تخصص دارند، مشورت کنید تا به شما در این زمینه کمک کنند و نتیجه کار باب میل شما باشد.

 

از بین انواع کانکس هایی که وجود دارد می توانیم به کانکس اداری لوکس، کانکس اداری ساده، اشاره کرد زیرا از شاخص ترین مدل های کانکس اداری به حساب می آیند. کانکس های اداری می تواند  به صورت چند طبقه طراحی شود. این مدل از کانکس ها برای جمعیت های بیشتر یا اهداف خاص شکل می گیرند که بسیار کاربردی است، حتی مواردی از طراحی تراس در کانکس هم دیده شده که بسیار جالب است.

 

یکسری طرح های از قبل آماده شده موجود است که در اختیار مشتری قرار داده می شود، شما ممکن است از میان آن طرح ها ایده آل خود را پیدا کنید، در غیر این صورت نمونه مورد نظر خود را سفارش می دهید و توسط افراد کاربلد این موضوع پیگیری می شود و در آخر نتیجه مطلوب به دست شما خواهد رسید.

کانکس اداری مدیریتی قیمت

مشخصات کانکس اداری مدیریتی

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه گالوانیزه با رنگ اکترواستاتیک یا کامپوزیا و یا ترکیبی ، دیوارپوش پی وی سی یا تایل گچی  ، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک یا پارکت ، درب و پنجره آلومینینومی یا دوجداره پی و سی ، درب ضد سرقت، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن دفتر مدیریت و اتاق پرسنل

فضای داخلی کانکس اداری چگونه است؟

 

طراحان فضای داخلی، کانکس اداری را به نحوی طراحی کرده اند که فضای کافی برای رفت و آمد تمامی کارکنان وجود داشته باشد، کانکس از نظر رنگ و ظاهر باید مطابق با هدف اداره شما طراحی شود باید از رنگ های مناسب در کانکس استفاده کرد.

 

نورپردازی و روشنایی در این فضا از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن توجه شود، به کارگیری برخی از رنگ ها روشنایی محیط را کم می کند و برای اعضایی که در محیط داخل کانکس فعالیت می کنند یا حضور دارند آزار دهنده خواهد بود.

 

فضای داخلی کانکس باید تا حد امکان شیک طراحی شود، شما برای برگزار کردن جلسات رسمی و مهم به یک فضای مناسب با روشنایی و تهویه مناسب نیاز دارید تا بتوانید با خیالی آسوده در آن فضا گفتگو کنید  و به نتیجه مطلوب برسید.

 

به طور کلی کانکس های متفاوتی طراحی می شوند، اما کانکس اداری با هدف فعالیت های خاص و رسمی طراحی می شود تا فعالیت های ویژه در آن انجام بگیرد.

 

فضای داخلی کانکس اداری باید حتما توسط طراحان ویژه انتخاب شود، این کار کاملا تخصصی است و باید توسط فرد ماهر و کاربلد انجام شود. چندین اتاق فکر با هدف طراحی داخلی و خارجی کانکس اداری برگزار می شود تا در این اتاق طراحان روی یک گزینه مناسب به اتفاق نظر برسند و نتیجه مطلوبی از این کار حاصل شود.

داخل کانکس اداری

بررسی برخی از نکات در ساخت کانکس اداری

 

می توان در کانکس اداری، میز و صندلی اداری قرار داد افراد نسبتا زیادی در کانکس رفت و آمد می کنند به همین خاطر باید امکانات مناسب جهت عبور افراد و همچنین جهت جا به جایی لوازم وجود داشته باشد تا از این نظر افراد به مشکل برنخورند.

 

اندازه و محل قرارگیری درب ورودی مهم است. درب کانکس باید در محلی مناسب با فضای مناسب قرار گیرد، درب کانکس اداری می تواند شیشه ای و یا کشویی طراحی شود. فضای داخل کانکس باید محکم ساخته شود تا حضور افراد زیاد داخل کانکس مشکل ساز نشود و ایمنی کافی وجود داشته باشد.

 

رفت و آمد در کانکس اداری نسبتا بالا است به همین خاطر بهتر است کف کانکس اداری را از سرامیک بسازند، این کار به چند دلیل توصیه می شود، اول اینکه تمیز کردن سطوح سرامیکی به نسبت آسان تر است و نظافت بهتر رعایت می شود، دوم اینکه احتمال فرسودگی و خسارت وارد شده به کف کانکس کاهش پیدا خواهد کرد.

 

طراحی داخلی کانکس باید به گونه ای باشد که فضای لازم برای آبدارخانه، شستشو و نظافت فراهم شود، همچنین نیاز است تا اتاق هایی را به صورت مجزا طراحی کنند تا مدیر و یا پست شغلی دیگر بتواند به فعالیت های خود برسد.

قیمت انواع کانکس اداری براساس نوع متریال

قیمت انواع کانکس اداری براساس نوع متریال مصرفی و همچنین ابعاد و امکانات بکار رفته در آن تعیین میگردد، از این رو کانکس اداری در ارزانترین حالت از ورق های گالوانیزه در ضخامت های گوناگون  و رنگ های متنوع استفاده میشود از این رو این سازه ها دارای قابلیت رنگ آمیزی به طرح دلخواه شما میباشند که شما میتوانید برای مدنظر گرفتن طرح مورد نظر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

از لحاظ متریال و قیمت کانکس های مدیریتی ساخته شده از ساندویچ پانل در مرحله دوم قیمت گزاری میباشند این نوع سازه به دلیل برخرداری از ورق های ساندویچ پانل عمدتا در مکان های سرد و گرم که دارای تغییرات آب و هوایی شدید میباشند بهترین گزینه برای انتخاب دیواره خارجی سازه میباشد که از لحاظ طراحی و زیبایی به دلیل بهره گرفتن از ورق گالوانیزه در بدنه خارجی آن عمدتا دارای رنگ سفید میباشد ولی از لحاظ قیمت نسبت به کانکس مشتکل از ورق کالوانیزه بالاتر میباشد.

کانکس های اداری برگرفته از چوب و کامپوزیت بهترین نوع سازه از لحاظ طراحی میباشد زیرا در کنار بهره گیری از کامپوزیت که نمای شیک ومدرنی را ایجاد میکند چوب های بکار رفته در بدنه خارجی سبب ایجاد نمای گرم و چشم نوازی در سازه میگردد که این سازه نسبت به دو حالت قبلی از قیمت بالاتری برخوردار میباشد زیرا کامپوزیت های مصرفی در کنار چوب های ترمو ولمبه بکار رفته ویا امکانات اضافی شامل شیشه های دو جداره ، شیشه های قدی سکوریت، آبدارخانه و سرویس بهداشتی دارای باز هزینه ایی بیشتری نسبت یه سایر متریال میباشد از این جهت قیمت تمام شده این نوع سازه ها نیز طبعا بیشتر میباشد.

قیمت کانکس اداری شیک

توجه داشته باشید که کانکس اداری نوعی سازه اداری و سازمانی است که معرف کسب و کار شماست.

نکات مهم در ساخت کانکس اداری

  1. بسیاری مواقع به جهت بزرگی ابعاد سازه می‌توان به صورت دمونتاژ قطعات را در کارگاه ما تهیه وبه محل نصب انتقال داده و در آنجا اجزای کانکس اداری را بهم وصل کرد.
  2. در صورت امکان می‌توان به راحتی با کمک تریلی و جرثقیل سازه را بارگیری و جابجا نمود و درمحل مورد نظز شما ، قطعات جداشده در کارگاه را دوبار مونتاژ نمود.
  3. بهتر است بدانید که، در هنگام ساخت هر سازه پیش ساخته بخصوص  کانکس اداری به هیچ وجه نیاز به گرفتن مجوز از نهاد یا سازمان خاصی نیست.
  4. در ساخت این کانکس دفتری نیاز به پی نیست، و سازه دارای شاسی واسکلت مستقل میباشد.
  5.  کانکس های تولیدی مجموعه ما هم به مانند سایر سازه های پیش ساخته، دوستدار طبیعت است و به عبارتی مصالح آن به راحتی در طبیعت قابل تجزیه است.
  6. می‌توانید بر حسب کاربری و سلیقه و یا رنگ و طرح سازمانی وبرندینگ برای فضای اداری خود رنگ و طرح مورد نظر را در متریال های مختلف انتخاب نمایید.
  7. در صورتی که پس از مدتی به این سازه نیازی نداشتید، می‌توانید آن را تغییر کاربری دهید یا به شخص دیگری بفروشید.
  8. در اوضاع نامناسب اقتصادی مملکت ما به نظر می‌رسد بهترین گزینه  برای ساخت یک سازه اداری مدیریتی بهره مندی از  کانکس  میباشد زیرا سرمایه کمتری برای ساخت نیاز دارید ، چرا که در مقایسه با ساخت و سازها به روش سنتی بسیار به صرفه و از توجیه اقتصادی لازم برخوردار است.