کانکس اداری

کانکس اداری  نوعی سازه مدولار با قابلیت حمل است، که از متریال گوناگون همچون ساندویچ پانل، آلومینیوم کامپوزیت، فایبرسمنت و ترمو چوب  با توجه به تعداد پرسنل ودر نظر گرفتن اتاق و امکانات اداری مدیریتی در طرح های ساده، مدرن  وسوپر لوکس تولید میگردد.

کانکس اداری به عنوان یک محیط کاری موقت یا دائمی برای شرکت ‌ها و سازمان ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این نوع کانکس ها معمولاً به صورت واحدهای ساخته شده قابل حمل و نصب سریع تشکیل شده اند که دارای امکاناتی مانند سیستم ‌های تهویه هوا، روشنایی، صوتی، ارتباطات و امنیت هستند.

قیمت کانکس اداری در اندازه های مختلف

۱- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس اداری سالنی درجه یک ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۲- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس دو اتاقه با دو درب مجزا درجه یک ۵۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۳- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس سالنی با سرویس بهداشتی درجه یک ۶۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۴- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس سالنی با آبدارخانه بهمراه سرویس بهداشتی ۷۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۵- کانکس ۲/۴۰×۱۲: قیمت کانکس سالنی درجه یک ۱۲۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۶- کانکس ۲/۴۰×۱۲: قیمت کانکس سالنی با ساندویچ پانل ۲۱۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۷- کانکس ۲/۴۰×۱۲: قیمت کانکس سالنی نما کانادایی ۲۰۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۸- به ازای هر پارتیشن در کانکس مبلغ ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال ، سرویس بهداشتی و حمام ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، آبدارخانه با سینک و آبچکان ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال به قیمت کانکس اضافه میگردد.

ققنوس کانکس خاورمیانه مرجع تخصصی تولید و فروش متنوع ترین انواع کانکس با طرح های مختلف با بیش از ۵ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید کانکس و کمپ های پیش ساخته .جهت کسب اطلاعات کامل از قیمت کانکس اداری با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایید. تلفن ۰۹۱۲۴۲۸۹۶۲۹ ۰۲۱۶۵۲۹۳۶۹۰ ده خط مستقیم مهندس داودی.

انواع کانکس اداری به عنوان یک راه حل مناسب برای افزایش فضای کاری، کاهش هزینه ‌ها و افزایش انعطاف پذیری در محیط کاری شناخته شده ‌اند. ابعاد کانکس اداری مناسب برای محل اداری موقت، شعبه ‌های جدید، محل اداری در زمان ساخت و ساز، محل اداری برای کارکنان میدانی، محل اداری در محلی با محدودیت‌ های فضایی و غیره قابل سفارش می باشد.

ابعاد و سایز کانکس نیز مطابق با تعداد کارکنان و خدمتگذاران تعیین می شود. اداره های مختلف، هر کدام یک حرفه خاصی را دنبال می کنند به همین خاطر برای هر شغل باید کانکس اداری ویژه و مخصوص همان شغل را سفارش داد.

 

استفاده از کانکس اداری (مدیریتی) برای شرکت ‌ها و سازمان ‌ها مزایایی زیادی از جمله کاهش هزینه ‌های ساخت و نصب محل اداری، زمان کمتر برای نصب، انعطاف پذیری بیشتر، امکان حمل و نقل، امنیت بیشتر و ایجاد محیط کاری موقت دارد.

در ارتباط با کانکس اداری باید گفت که محل استقرار کانکس در انتخاب آن بسیار تاثیر گذار است، مثلا ممکن است گروهی بخواهند کانکس را در بالای یک ساختمان قرار دهند.

و یا ممکن است افراد دیگر بخواهند کانکس را در فضای باز در تماس مستقیم با نور آفتاب قرار دهند، در مورد هر کدام از این شرایط باید سفارش مخصوص به همان را ثبت کرد.

قبل از سفارش کانکس، باید هدف و کاربرد دفتر خود را مشخص کنید تا طراحان بتوانند به شما کمک کنند، از همه مهمتر باید بدانید که چند نفر می خواهند در این کانکس حضور داشته باشند تا فضای کافی و استاندارد برای حضور تعداد مشخص افراد فراهم شود.

 

مسلماً از قبل انواعی از کانکس ها آماده شده اند و ممکن است بتوانید بدون سفارش دادن، در کمترین زمان ممکن، بهترین مدل کانکس را خریداری و از آن استفاده کنید. امروزه بسیاری از اداره ها به سمت خرید کانکس مخصوص روی آورده اند.

کانکس اداری

ساخت کانکس اداری

ساخت کانکس اداری اغلب برای مهندسین، تولیدکنندگان، انبار ها و امکانی که نیاز به دفتر پرسنل، اداری و یا مدیریتی دارند ولی به دلایل گوناگون توانایی ساخت و جانمایی سازه بنایی و ساخته شده از مصالح بتنی و گچی را دارا نمیباشند بهترین گزینه میباشد.

مزایای استفاده از کانکس اداری

خرید کانکس اداری برای شرکت ‌ها و سازمان‌ ها مزایای بسیاری دارد. در زیر به برخی از مزایای استفاده از کانکس مدیریتی و اداری اشاره خواهیم کرد:

۱. هزینه کمتر: یکی از مزایای اصلی استفاده از انواع کانکس اداری کاهش هزینه ‌های ساخت و ساز محل اداری است. خرید و قیمت کانکس اداری در مقایسه با هزینه های ساختمان‌ های سنتی مقرون به صرفه تر است.
۲. زمان کمتر: نصب یک کانکس اداری (مدیریتی) نسبت به ساخت یک ساختمان سنتی زمان کمتری را می ‌طلبد. شما می‌ت وانید در زمان کمتری به محل اداری خود دسترسی پیدا کنید و زمان بیشتری را برای فعالیت ‌های اصلی خود صرف کنید.
۳. امکان حمل و نقل: کانکس امکان حمل و نقل دارد و شما می ‌توانید آن‌ را به محل دیگری منتقل کنید. این مزیت به شما اجازه می ‌دهد که با تغییر محیط کاری خود، انطباق بهتری با نیازهای کسب و کار خود داشته باشید.
۴. امنیت: کانکس‌ های اداری معمولاً به امکانات امنیتی مانند درب ‌های فلزی و سیستم‌ های حفاظتی مجهز شده ‌اند. این امکانات می ‌توانند به شما اطمینان دهند که اموال و اطلاعات شما در محیط اداری امن و محافظت شده قرار دارند.
۵. انعطاف پذیری: کانکس ‌های مدیریتی و اداری بسیار انعطاف پذیر هستند و شما می ‌توانید آن‌ ها را با توجه به نیازهای خود تغییر دهید. این امکان به شما اجازه می ‌دهد که محیط کاری خود را با توجه به نیازهای جدید و تغییرات در کسب و کار خود تغییر دهید.
۶. محیط کاری موقت: این کانکس ‌ها معمولاً به عنوان محل اداری موقت برای پروژه ‌های خاص، موقعیت ‌های موقت و یا در زمانی که شما نمی ‌توانید به دلیل محدودیت ‌های بودجه و زمان، محل اداری دائمی خود را بسازید، استفاده می‌ شوند.

کانکس ادراری

کاربرد کانکس اداری

 

کانکس اداری مدیریتی به عنوان یک محیط کاری موقت یا دائمی برای شرکت ‌ها و سازمان ‌ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای کانکس های اداری اشاره خواهیم کرد:

 1. محیط کاری موقت: انواع کانکس اداری به عنوان محل اداری موقت برای پروژه ‌های خاص، موقعیت ‌های موقت و غیره استفاده می‌ شوند.
 2. شعبه‌ های جدید: شرکت ‌ها و سازمان ‌ها ممکن است نیاز داشته باشند که شعبه‌ های جدیدی را ایجاد کنند. کانکس اداری شیک می تواند به عنوان یک راه حل سریع و کم هزینه برای ایجاد شعبه ‌های جدید استفاده ‌شود.
 3. محل اداری در پروژه های ساخت و ساز: در بسیاری از صنایع، ممکن است نیاز داشته باشید که در محل پروژه ساخت و ساز، یک محل ادارای نیز قرار داشته باشد. کانکس‌ اداری یا کانکس نگهبانی می ‌تواند به عنوان یک محیط کاری موقت برای کارکنان در محل ساخت استفاده شود.
 4. محل اداری برای کارکنان میدانی: در بسیاری از شرکت ‌ها و سازمان ‌ها، کارکنان میدانی وجود دارند که به یک محیط کاری نیاز د ارند. کانکس اداری مدیریتی می‌ تواند به عنوان یک محیط کاری موقت برای کارکنان میدانی استفاده شود.
 5. محل اداری در پروژه هایی با محدودیت ‌های فضایی: در بسیاری از صنایع، ممکن است محل اداری موجود در محیطی با محدودیت ‌های فضایی قرار داشته باشد. کانکس‌ های اداری به عنوان یک راه حل برای افزایش فضای کاری و افزایش توانایی شرکت در پذیرش کارکنان جدید استفاده می ‌شوند.
کاربرد کانکس اداری

             انواع سازه اداری و مدیریتی پیش ساخته

کانکس اداری لوکس

کانکس اداری لوکس نوع خاصی از سازه پیش ساخته است که بیشتر مناسب جلسات و دفاتر مدیریتی است، اینگونه کانکس ها برای رسیدگی و مراجعه ارباب رجوع به کار می رود،

 

همچنین می توان از آن به عنوان اتاق انتظار و یا ملاقات نیز استفاده کرد. برخی مواقع نمایشگاه هایی با هدف مشخص دایر می شوند که این نمایشگاه ها را می توان در کانکس اداری لوکس تشکیل داد.

 

همین امر موجب جذب بیننده می شود ولی باید توجه داشت که این کانکس از جذابیت و ویژگی های مناسب برخوردار باشد تا  موجب جذب مخاطب بشود.

 

از نظر ظاهری، کانکس اداری لوکس نسبت به کانکس های اداری ساده زیباتر و مناسب تر هستند. جنس مصالحی که در کانکس لوکس به کار می رود نسبت به کانکس ساده کاملا متفاوت است، زیرا همانطور که از اسمش مشخص است این نوع کانکس باید لوکس و ویژه باشد تا مورد توجه قرار بگیرد.

 

از نظر قیمتی بین نمونه ساده و لوکس تفاوت های زیادی وجود دارد، زیرا در نمونه لوکس علاوه بر اینکه از مصالح ویژه ای استفاده می شود، طراحی آن نسبت به کانکس ساده پیچیده تر است به همین خاطر قیمت کانکس لوکس از کانکس ساده بالاتر است.

 

در نتیجه باید نوع حرفه و هدف کانکس را مشخص کنید، سپس از بین کانکس لوکس و یا ساده یکی را انتخاب کنید اگر کانکس پیش ساخته موجود باشد.

 

کانکس مورد نظر در زمان کمتری به شما تحویل داده خواهد شد، در غیر این صورت کانکس مورد نظر را باید سفارش دهید و بعد از یک بازه زمانی محدود به شما تحویل خواهند داد.

برای تحقق برخی از اهداف اداره، نیازی به سفارش کانکس لوکس نیست و می توان از همان کانکس های ساده استفاده نمود.

سازه اداری و مسکونی قهوه ای

مشخصات فنی کانکس اداری لوکس

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه ورق کامپوزیت با چوب ترمووود یا لمبه بصورت ترکیبی،  دیوارپوش پی وی سی ، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک، درب و پنجره آلومینینومی یا upvc،قابلیت درب ضد سرقت فلزی یا چوبی، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاها، قابلیت جایگزاری سرویس بهداشتی و آبدارخانه

کانکس اداری مدرن 

کانکس اداری مدرن  نوعی دیگر از سازه های پیش ساخته تولید شده در مجموع ققنوس کانکس خاورمیانه میباشد تفاوت این مدل با سایر مدل های دیگر طراحی ویژه برای هر مشتری با توجه به شرایط ، رنگ و ارگونومی و متریال به کار رفته در اطراف سازه طراحی و تولید میگردد.

 

از این رو در این مدل رنگ های مختلف و متریال های گوناگون بکار برده میشود و میتوان گفت این مدل سازه را از لحاظ کیفیت و تنوع و قیمت  تفاوت انچنانی با سازه های لوکس ندارد ولی میتوان گفت این نوع سازه ها دارای دیزاین ثابتی نبوده و کاملا سفارشی طرلحی میگردد.

 

این سازه در قسمت دیواره خارجی میتوان از متریال های گوناگون از جمله کامپوزیت باند، ساندویچ پانل و پانل دکوراتیو، شیت های فایبر سمنت مسلح و چوب پلاست استفاده کرد که این متریال اگر با سبک معماری مدرن ترکیب شود سازه های زیبا و مدرنی را خلق میکند که در روبرو برخی از پروژ های انجام شده توسط تیم ما درج شده و شما عزیزان میتوانید بعد از مشاهده با سبک معماری و مهندسی تولید قوی نیروی جوان و خلاق ما آشنا شوید.

کانکس مدیریتی کامپوزیت مشکی و سفید مدل 001
کانکس ادارای چوب و کامپوزیت مدل موازی 002
کانکس دکوراتیو و شیشه طرح 003
کانکس 3 رنگ و ترمو مدل 004
کانکس اداری لبه دار لمبه و کامپوزیت 005
کانکس مدیریتی 200 متری اداری پانل تاج موازی 006
کانکس اداری مدیریتی 60 متری چوب و کامپوزیت حیاطخلوط دار
کانکس اداری مدیریتی مدرن بدنه سیمان طرح چوب فیروزهای
کانکس اداری و مدیریت دو طبقه 150 متری 007

مشخصات کانکس اداری مدرن

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه ورق کامپوزیت با چوب ترمووود یا لمبه  دیوارپوش پی وی سی ، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک، درب و پنجره آلومینینومی یا upvc، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاها

 کانکس اداری ساده

در این کانکس، زیبایی ملاک اصلی نبوده و نیازی به تجملات و استفاده از مصالح خاص و جذاب نیست، تنها یک مصالح با کیفیت و اصل در ساخت آن استفاده می شود و چندان آن را تزیین نخواهند کرد. می توان از این کانکس ساده برای فعالیت های مختلفی استفاده کرد برای مثال می توان در این کانکس ها فعالیت های آشپزی انجام داد یا انواع ساندویچ سرو نمود.

 

این نوع کانکس بسیار اقتصادی است و می توان به راحتی آن را تهیه و خریداری نمود. در خرید این نوع کانکس  فشار مالی به مشتری برای پرداخت هزینه سفارش و خرید آن وارد نخواهد شد. این نوع کانکس ها را برای کارهای مختلفی سفارش می دهند و ممکن است حتی بر حسب نیاز به نمونه دو طبقه ای آن احتیاج داشته باشید.

 

مسلماً نمی توان برای تمامی فعالیت ها کانکس اداری لوکس سفارش داد، زیرا برخی از کانکس های اداری با یکسری اهداف مشخص سفارش داده می شوند که برای چنین اهدافی، اصلا نیازی به طراحی یک کانکس لوکس نیست و در ضمن هزینه ساخت و سفارش کانکس لوکس نسبت به کانکس اداری ساده بسیار بالاتر است به همین خاطر برای برخی از اهداف اقتصادی تر عمل می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسند.

 

مصالح به کار برده شده در کانکس اداری ساده قیمت مناسبی دارند پس گمان نکنید که تمام کانکس ها از قیمت بالایی برخوردار هستند، در ضمن توجه داشته باشید که شما هر بودجه ای که داشته باشید می توانید متناسب با آن یک کانکس درجه یک سفارش دهید پس نگران هزینه های سفارش کانکس مناسب نباشید.

سازه اداری ساده کارگاهی

مشخصات کانکس اداری ساده

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه گالوانیزه با رنگ اکترواستاتیک، دیوارپوش پی وی سی ، کف پوش طرح پارکت، درب و پنجره آلومینینومی، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاها

 کانکس اداری ساندویچ پانل 

باتوجه به شرایط اقلیمی و گرم شدن بیشتر آب و هوا و همچنین نیاز به برپایی یک دفتر اداری در مناطق گرم و یا سرد کشور بهترین گزینه که در مقابل ما قرار میگیرد بهره از کانکس های اداری ساخته شده با ورق های ساندویچ پانل است زیر این سازه ها به دلیل برخورداری از دولایه ورق و همچنین فوم تزریقی پلی اورتان در بین این دو ورق سبب ایجاد یک مکان عایق و ایزوله در برابر سرما و گرما میگردد.

 

کانکس اداری ساندویچ پانل دارای نمای خاصی از لحاظ نمای ظاهری نسبت به کانکس اداری لوکس و کانکس اداری مدرن ندارد زیرا این سازه اداری مدیریتی اغلب در مناطق گرمسیر یا مناطق سرد سیر استفاده میشود، اغلب مشتریان این سازه در مناطق گرمسیر شرکت های پیمانکار راه و ساختمان، پتروشیمی ها، مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین مشاغلی که امکان ساخت یک دفتر اداری ثابت را ندارند.

 

کانکس اداری ساندویچ پانل در مجموعه با همواره با بهترین طراحی و متریال مصرفی از معتبرترین برند های داخلی تولید کننده ورق ساندویچ پانل تولید میگردد از اینرو تمامی سازه های ساندویچ پنل اللخصوص کانکس ساندویچ پانل اداری دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سا خدمات پس از فروش میباشند.

کانکس اداری ساندویچ پنل 20 متری

مشخصات کانکس اداری ساندویچ پانل

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه ساندویچ پانل با چگالی ۴۰ و ضخامت ۴ سانتیمتر، رنگ ورق بدنه بطور پیش فرض سفید، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک و یا ساندویچ پانل، درب و پنجره آلومینینومی یا پی وی سی ، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن جهت جداسازی فضاهای مورد نیاز اداری

کانکس اداری آماده 

بعضی از افراد به دلیل عدم داشتن زمان کافی نمی توانند مدت زیادی را برای آماده شدن سفارش خود صبر کنند به همین خاطر دنبال کانکس پیش ساخته هستند تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسند و بتوانند از آن استفاده نمایند، هرچند که ممکن است کانکس دقیق برای نیاز شما در حال حاضر موجود نباشد ولی گاه ممکن است ایده آل خود را از میان کانکس اداری پیش ساخته پیدا کنید و باب میلتان باشد.

 

کانکس اداری پیش ساخته یک سازه ایده آل و کلی است که طراحان با در نظر داشتن تعداد خاصی از جمعیت ها آن ها را آماده سازی کرده اند تا اگر گروهی نیاز فوری به کانکس داشتند بتوانند در زمان مناسب کانکس را تحویل بگیرند و در آن به فعالیت بپردازد. در بعضی از مواقع نمی توانند کانکس کامل را به محل مورد نظر انتقال دهند، در چنین شرایطی تدابیر خاصی دیده می شود و به راحتی میتوان روی هر فضایی که می خواهید حتی پشت بام یک ساختمان نیز کانکس مورد نظر را قرار دهید.

 

در برخی موارد کانکس های از پیش ساخته شده دقیقاً همان طرح مورد نظر مشتری است به همین دلیل گاهی افراد از قبل این سوال را می پرسند که آیا کانکس اداری پیش ساخته متناسب با نیاز آنها موجود داریم یا نه، که طراحان همواره یکسری نمونه های ویژه را آماده می کنند تا در این موارد خاص بتوانند به نیاز مشتری پاسخ دهند و رضایت مشتری را بدست آورند.

کانکس اداری 100 متری گالوانیزه با راه پله
قیمت کانکس اداری 120 متری فایبر و کامپوزیت
کانکس اداری کارگاهی 30 متری با دو پنجره
کانکس اداری سایدینگ بالکن دار
ابعاد کانکس اداری کامپوزیت و گالوانیزه
کانکس اداری مدرن 20 متری قرمز و مشکی
سازه مدیریتی اداری شیک با درب ترمال بریک
کانکس اداری مدیریتی قیمت مناسب
کانکس اداری فایبرسمنت زیبا

کانکس اداری مدیریتی

کانکس مدیریتی همان کانکس اداری است، اما با فضای بیشتر و ساخت شیک تر برای استقرار رییس کارگاه و برگزاری جلسات اداری. این نوع کانکس به انواع مختلفی دسته بندی می شود که عموماً در ظاهر و ابعاد تفاوت دارند. کانکس مدیریتی باید متشکل از بخش های مختلفی تشکیل شود؛ مانند بخش جلسات، قسمت انتظار مراجعه کنندگان، اتاق مدیر و فضایی برای استقرار میز منشی. بهتر است فضای آبدارخانه نیز در کانکس مدیریتی دیده شود تا در ارائه خدمات دچار کاستی نباشیم. کانکس مدیریتی باید از نظر استحکامات مناسب باشد تا بر اثر مراجعه کنندگان زیاد، دچار لرزش قرار نگیرد. در سفارش کانکس مدیریتی و طراحی داخلی آن دقت نظر را به کار ببرید. از سرامیک کف  تا شیشه پنجره را نسبت به اصول دفترهای مدیریتی، انتخاب نمایید.

کانکس مدیریتی با توجه به بخش های داخلی زیاد آن، می تواند به صورت دو طبقه مورد استفاده قرار گیرد. تهیه کانکس دو طبقه، دست شما را در طراحی آن باز می گذارد، که می توانید اتاق جلسات و مدیریت را به طبقه بالایی اختصاص دهید.

  کانکس اداری مدیریتی از جمله پرطرفدارترین نمونه های سفارشی کانکس است که مخصوص کارهای اداری و رسمی می باشد. به دلیل تنوع فعالیت اداره، کانکس های اداری نیز متفاوت خواهند بود.

کانکس اداری مدیریتی از جمله پرطرفدارترین نمونه های سفارشی کانکس است که مخصوص کارهای اداری و رسمی می باشد. به دلیل تنوع فعالیت اداره، کانکس های اداری نیز متفاوت خواهند بود.

برخی از افراد کانکس اداری مدیریتی را برای محوطه اطراف یک ساختمان می خواهند، برخی از افراد به یک فضای مناسب برای برگزاری جلسات ویژه، کانکس سفارش میدهند.

برخی از این کانکس اداری به عنوان یک دفتر ویژه فروش و یا حتی گاهی اتاقی برای پذیرایی از مهمانان سفارش می دهند که خب مسلماً کانکس برای استراحت مهمان با کانکس مخصوص جلسات رسمی متفاوت خواهد بود.

به همین خاطر نیاز است تا قبل از سفارش با طراحان و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و تخصص دارند، مشورت کنید تا به شما در این زمینه کمک کنند و نتیجه کار باب میل شما باشد.

از بین انواع کانکس هایی که وجود دارد می توانیم به کانکس اداری لوکس، کانکس اداری ساده، اشاره کرد زیرا از شاخص ترین مدل های کانکس اداری به حساب می آیند.

کانکس های اداری می تواند  به صورت چند طبقه طراحی شود. این مدل از کانکس ها برای جمعیت های بیشتر یا اهداف خاص شکل می گیرند که بسیار کاربردی است، حتی مواردی از طراحی تراس در کانکس هم دیده شده که بسیار جالب است.

یکسری طرح های از قبل آماده شده موجود است که در اختیار مشتری قرار داده می شود، شما ممکن است از میان آن طرح ها ایده آل خود را پیدا کنید، در غیر این صورت نمونه مورد نظر خود را سفارش می دهید و توسط افراد کاربلد این موضوع پیگیری می شود و در آخر نتیجه مطلوب به دست شما خواهد رسید.

سازه اداری پانلی

مشخصات کانکس اداری مدیریتی

دارای ابعاد مختلف، شاسی تیرآهن ۱۴ لی ۱۶، ورق بدنه گالوانیزه با رنگ اکترواستاتیک یا کامپوزیا و یا ترکیبی ، دیوارپوش پی وی سی یا تایل گچی  ، کف پوش طرح پارکت یا سرامیک یا پارکت ، درب و پنجره آلومینینومی یا دوجداره پی و سی ، درب ضد سرقت، جعبه فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز روکار به همراه داکت و قابلیت نصب پارتیشن دفتر مدیریت و اتاق پرسنل

فضای داخلی کانکس اداری 

طراحان فضای داخلی، کانکس اداری را به نحوی طراحی کرده اند که فضای کافی برای رفت و آمد تمامی کارکنان وجود داشته باشد، کانکس از نظر رنگ و ظاهر باید مطابق با هدف اداره شما طراحی شود باید از رنگ های مناسب در کانکس استفاده کرد.

 

نورپردازی و روشنایی در این فضا از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن توجه شود، به کارگیری برخی از رنگ ها روشنایی محیط را کم می کند و برای اعضایی که در محیط داخل کانکس فعالیت می کنند یا حضور دارند آزار دهنده خواهد بود.

 

فضای داخلی کانکس باید تا حد امکان شیک طراحی شود، شما برای برگزار کردن جلسات رسمی و مهم به یک فضای مناسب با روشنایی و تهویه مناسب نیاز دارید تا بتوانید با خیالی آسوده در آن فضا گفتگو کنید  و به نتیجه مطلوب برسید.

 

به طور کلی کانکس های متفاوتی طراحی می شوند، اما کانکس اداری با هدف فعالیت های خاص و رسمی طراحی می شود تا فعالیت های ویژه در آن انجام بگیرد.

 

فضای داخلی کانکس اداری باید حتما توسط طراحان ویژه انتخاب شود، این کار کاملا تخصصی است و باید توسط فرد ماهر و کاربلد انجام شود. چندین اتاق فکر با هدف طراحی داخلی و خارجی کانکس اداری برگزار می شود تا در این اتاق طراحان روی یک گزینه مناسب به اتفاق نظر برسند و نتیجه مطلوبی از این کار حاصل شود.

فضای داخل کانکس اداری

ابعاد کانکس اداری و جا نمایی آن

 

می توان در کانکس، میز و صندلی اداری قرار داد افراد نسبتا زیادی در کانکس رفت و آمد می کنند به همین خاطر باید امکانات مناسب جهت عبور افراد و همچنین جهت جا به جایی لوازم وجود داشته باشد تا از این نظر افراد به مشکل برنخورند.

 

اندازه و محل قرارگیری درب ورودی مهم است. درب کانکس باید در محلی مناسب با فضای مناسب قرار گیرد، درب کانکس اداری می تواند شیشه ای و یا کشویی طراحی شود. فضای داخل کانکس باید محکم ساخته شود تا حضور افراد زیاد داخل کانکس مشکل ساز نشود و ایمنی کافی وجود داشته باشد.

 

رفت و آمد در کانکس اداری نسبتا بالا است به همین خاطر بهتر است کف کانکس اداری را از سرامیک بسازند، این کار به چند دلیل توصیه می شود، اول اینکه تمیز کردن سطوح سرامیکی به نسبت آسان تر است و نظافت بهتر رعایت می شود، دوم اینکه احتمال فرسودگی و خسارت وارد شده به کف کانکس کاهش پیدا خواهد کرد.

 

طراحی داخلی کانکس باید به گونه ای باشد که فضای لازم برای آبدارخانه، شستشو و نظافت فراهم شود، همچنین نیاز است تا اتاق هایی را به صورت مجزا طراحی کنند تا مدیر و یا پست شغلی دیگر بتواند به فعالیت های خود برسد.

قیمت کانکس اداری

تعیین قیمت کانکس اداری معمولاً تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می ‌گیرد. در زیر به برخی از نکات تعیین کننده قیمت انواع کانکس اداری اشاره خواهیم کرد:

 1. موقعیت جغرافیایی: قیمت کانکس ‌های اداری معمولاً بر اساس موقعیت جغرافیایی آن‌ ها تعیین می ‌شود.
 2. ابعاد کانکس اداری: قیمت انواع کانکس اداری بر اساس ابعاد کانکس اداری تعیین می ‌شود. کانکس اداری شیک و کانکس ‌های بزرگتر معمولاً گران ‌تر از کانکس‌ های معمولی و کوچکتر هستند.
 3. امکانات: قیمت کانکس‌ ها بر اساس امکانات آن‌ ها نیز تعیین می‌ شود.
 4. متریال مصرفی:  یکی دیگر از فاکتور هایی که بر قیمت کانکس اداری تاثیر گذار است نوع متریال مصرفی است.

همانطور که گفتیمقیمت کانکس اداریبراساس نوع متریال مصرفی و همچنین ابعاد و امکانات بکار رفته در آن تعیین میگردد، از این رو کانکس اداری در ارزانترین حالت از ورق های گالوانیزه در ضخامت های گوناگون  و رنگ های متنوع استفاده میشود از این رو این سازه ها دارای قابلیت رنگ آمیزی به طرح دلخواه شما میباشند که شما میتوانید برای مدنظر گرفتن طرح مورد نظر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

از لحاظ متریال و قیمت کانکس های مدیریتی ساخته شده از ساندویچ پانل در مرحله دوم قیمت گزاری میباشند این نوع سازه به دلیل برخرداری از ورق های ساندویچ پانل عمدتا در مکان های سرد و گرم که دارای تغییرات آب و هوایی شدید میباشند بهترین گزینه برای انتخاب دیواره خارجی سازه میباشد.

که از لحاظ طراحی و زیبایی به دلیل بهره گرفتن از ورق گالوانیزه در بدنه خارجی آن عمدتا دارای رنگ سفید میباشد ولی از لحاظ قیمت نسبت به کانکس مشتکل از ورق کالوانیزه بالاتر میباشد. کانکس های اداری برگرفته از چوب و کامپوزیت بهترین نوع سازه از لحاظ طراحی میباشد زیرا در کنار بهره گیری از کامپوزیت که نمای شیک ومدرنی را ایجاد میکند چوب های بکار رفته در بدنه خارجی سبب ایجاد نمای گرم و چشم نوازی در سازه میگردد که این سازه نسبت به دو حالت قبلی از قیمت بالاتری برخوردار میباشد.

زیرا کامپوزیت های مصرفی در کنار چوب های ترمو ولمبه بکار رفته ویا امکانات اضافی شامل شیشه های دو جداره ، شیشه های قدی سکوریت، آبدارخانه و سرویس بهداشتی دارای باز هزینه ایی بیشتری نسبت یه سایر متریال میباشد از این جهت قیمت تمام شده این نوع سازه ها نیز طبعا بیشتر میباشد.

توجه داشته باشید که کانکس اداری نوعی سازه اداری و سازمانی است که معرف کسب و کار شماست.

قیمت کانکس های اداری ققنوس کانکس

کانکس اداری یا کانکس مدیریتی با طرح و نماهای مختلف در اندازه های مختلف بصورت کانکس اداری سالنی، کانکس اداری دو اتاقه، کانکس اداری سه اتاقه، کانکس اداری دو اتاقه با سرویس بهداشتی و آبدارخانه، کانکس اداری دو طبقه، کانکس اداری پانلی، کانکس اداری نما کانادایی و …. در کارخانه شرکت ققنوس کانکس خاورمیانه تولید و به فروش میرسد.

قیمت کانکس اداری :

۱- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس اداری سالنی درجه یک ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۲- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس دو اتاقه با دو درب مجزا درجه یک ۵۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۳- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس سالنی با سرویس بهداشتی درجه یک ۶۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۴- کانکس ۲/۴۰×۶: قیمت کانکس سالنی با آبدارخانه بهمراه سرویس بهداشتی ۷۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۵- کانکس ۲/۴۰×۱۲: قیمت کانکس سالنی درجه یک ۱۲۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۶- کانکس ۲/۴۰×۱۲: قیمت کانکس سالنی با ساندویچ پانل ۲۱۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۷- کانکس ۲/۴۰×۱۲: قیمت کانکس سالنی نما کانادایی ۲۰۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
۸- به ازای هر پارتیشن در کانکس مبلغ ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال ، سرویس بهداشتی و حمام ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، آبدارخانه با سینک و آبچکان ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال به قیمت کانکس اضافه میگردد.

ققنوس کانکس خاورمیانه مرجع تخصصی تولید و فروش متنوع ترین انواع کانکس با طرح های مختلف با بیش از ۵ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید کانکس و کمپ های پیش ساخته .جهت کسب اطلاعات کامل از قیمت کانکس اداری با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایید. تلفن ۰۹۱۲۴۲۸۹۶۲۹ ۰۲۱۶۵۲۹۳۶۹۰ ده خط مستقیم مهندس داودی.

قیمت کانکس اداری سوپر لوکس

توجه داشته باشید که کانکس اداری نوعی سازه اداری و سازمانی است که معرف کسب و کار شماست.

نکات مهم در ساخت کانکس اداری

 1. بسیاری مواقع به جهت بزرگی ابعاد سازه می‌توان به صورت دمونتاژ قطعات را در کارگاه ما تهیه وبه محل نصب انتقال داده و در آنجا اجزای کانکس اداری را بهم وصل کرد.
 2. در صورت امکان می‌توان به راحتی با کمک تریلی و جرثقیل سازه را بارگیری و جابجا نمود و درمحل مورد نظز شما ، قطعات جداشده در کارگاه را دوبار مونتاژ نمود.
 3. بهتر است بدانید که، در هنگام ساخت هر سازه پیش ساخته بخصوص  کانکس اداری به هیچ وجه نیاز به گرفتن مجوز از نهاد یا سازمان خاصی نیست.
 4. در ساخت این کانکس دفتری نیاز به پی نیست، و سازه دارای شاسی واسکلت مستقل میباشد.
 5.  کانکس های تولیدی مجموعه ما هم به مانند سایر سازه های پیش ساخته، دوستدار طبیعت است و به عبارتی مصالح آن به راحتی در طبیعت قابل تجزیه است.
 6. می‌توانید بر حسب کاربری و سلیقه و یا رنگ و طرح سازمانی وبرندینگ برای فضای اداری خود رنگ و طرح مورد نظر را در متریال های مختلف انتخاب نمایید.
 7. در صورتی که پس از مدتی به این سازه نیازی نداشتید، می‌توانید آن را تغییر کاربری دهید یا به شخص دیگری بفروشید.
 8. در اوضاع نامناسب اقتصادی مملکت ما به نظر می‌رسد بهترین گزینه  برای ساخت یک سازه اداری مدیریتی بهره مندی از  کانکس  میباشد زیرا سرمایه کمتری برای ساخت نیاز دارید ، چرا که در مقایسه با ساخت و سازها به روش سنتی بسیار به صرفه و از توجیه اقتصادی لازم برخوردار است.

خرید کانکس اداری

خرید کانکس اداری

در زیر به برخی از نکات مهم در هنگام خرید کانکس اداری اشاره خواهیم کرد:

 • بررسی کیفیت ساخت: قبل از خرید کانکس اداری، بهتر است کیفیت ساخت آن را بررسی کنید. بررسی مواد استفاده شده در ساخت کانکس، کیفیت نصب و نگهداری و همچنین امکانات موجود در کانکس مهم است.
 • بررسی وضعیت فنی: بررسی وضعیت فنی کانکس از جمله امکانات برقی، سیستم تهویه، سیستم آب و فاضلاب و دیگر امکانات اهمیت دارد. اطمینان حاصل کنید که همه امکانات در حد نیاز شما هستند و به درستی عمل می کنند.
 • بررسی موقعیت جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی کانکس اداری نیز بسیار مهم است. باید مطمئن شوید که کانکس در محلی مناسب و با دسترسی آسان و مناسب قرار دارد.
 • بررسی قوانین و مقررات: قبل از خرید کانکس اداری یا کانکس ویلایی، مطمئن شوید که با قوانین و مقررات مربوط به ساخت و نصب کانکس در منطقه خود آشنا هستید.
 • مقایسه قیمت: هنگام خرید کانکس اداری، قیمت را با دیگر کانکس‌ های موجود در بازار مقایسه کنید. اطمینان حاصل کنید که کانکس اداری قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد.
 • مشاوره با متخصصان: در نهایت، بهتر است با متخصصان در زمینه خرید و نصب کانکس اداری مشورت کنید. این افراد می‌توانند به شما در انتخاب کانکس مناسب برای نیازهای شما کمک کنند و از خرید نادرست جلوگیری کنند.
 • بررسی مدارک و مجوزها: قبل از خرید کانکس اداری، مطمئن شوید که تمامی مدارک و مجوزهای لازم برای نصب و استفاده از کانکس در اختیار شما قرار می‌گیرد. بررسی مدارک و مجوزها می‌تواند به شما کمک کند تا از اینکه با مشکلات قانونی روبرو شوید، جلوگیری کنید.

خرید کانکس اداری دست دوم

اگر برای استقرار در مکانی که محدودیت زمانی دارید، لازم است از کانکس اداری دست دوم با قیمت مناسب استفاده نمایید. هزینه ی کمتر، برای کانکسی که می خواهید در زمانی کوتاه از آن بهره ببرید، بهترین گزینه برای بخش اداری پروژه ها می باشد.

مهمترین مزیت خرید کانکس دست دوم، مقرون به صرفه بودن قیمت آن ها و پرداخت هزینه ی کمتر به نسبت کارایی این نوع کانکس ها می باشد. سرعت تحویل به مشتری در کانکس اداری دست دوم به مراتب بیشتر از کانکس های اداری دست اول است. مطمئناً برای خرید و یا راه اندازی کانکس نو، شما به مدت زمان بیشتری، برای ساخت مجدد نیاز دارید. برای خرید کانکس های متنوع اداری دست دوم، می توانید با بازدید و هماهنگی با شرکت سازنده در انتخاب خود دقت نظر داشته باشید و مناسب ترین کانکس اداری دست دوم را برای کار مورد نظرتان انتخاب نمایید. در هنگام خرید کانکس دست دوم ممکن است قسمت های نصبی روی آن مانند درب ها یا پنجره ها نیاز به تعویض داشته باشند که در هر صورت، هزینه تمام شده کانکس اداری دست دوم را برای خرید معقول تر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *