کانکس اداری

 

کانکس اداری یک سازه بسیار کاربردی است که طبق نیاز و سفارش شما طی زمان مشخص برایتان آماده سازی می شود. لازم به ذکر است که کانکس اداری باید مطابق با نیاز و هدف اداره شما طراحی شود، ابعاد و سایز کانکس نیز مطابق با تعداد کارکنان و خدمتگذاران تعیین می شود.

اداره های مختلف، هر کدام یک حرفه خاصی را دنبال می کنند به همین خاطر برای هر شغل باید کانکس اداری ویژه و مخصوص همان شغل را سفارش داد.

در ارتباط با کانکس اداری باید گفت که محل استقرار کانکس در انتخاب آن بسیار تاثیر گذار است، مثلا ممکن است گروهی بخواهند کانکس را در بالای یک ساختمان قرار دهند و یا ممکن است افراد دیگر بخواهند کانکس را در فضای باز در تماس مستقیم با نور آفتاب قرار دهند، در مورد هر کدام از این شرایط باید سفارش مخصوص به همان را ثبت کرد.

قبل از سفارش کانکس، باید هدف و کاربرد دفتر خود را مشخص کنید تا طراحان بتوانند به شما کمک کنند، از همه مهمتر باید بدانید که چند نفر می خواهند در این کانکس حضور داشته باشند تا فضای کافی و استاندارد برای حضور تعداد مشخص افراد فراهم شود.

مسلماً از قبل انواعی از کانکس ها آماده شده اند و ممکن است بتوانید بدون سفارش دادن، در کمترین زمان ممکن، بهترین مدل کانکس را خریداری و از آن استفاده کنید. امروزه بسیاری از اداره ها به سمت خرید کانکس مخصوص روی آورده اند.

کانکس اداری

کانکس اداری لوکس

 

نوع خاصی از کانکس اداری است که بیشتر مناسب جلسات و دفاتر مدیریتی است، اینگونه کانکس ها برای رسیدگی و مراجعه ارباب رجوع به کار می رود، همچنین می توان از آن به عنوان اتاق انتظار و یا ملاقات نیز استفاده کرد.

برخی مواقع نمایشگاه هایی با هدف مشخص دایر می شوند که این نمایشگاه ها را می توان در کانکس اداری لوکس تشکیل داد. همین امر موجب جذب بیننده می شود ولی باید توجه داشت که این کانکس از جذابیت و ویژگی های مناسب برخوردار باشد تا  موجب جذب مخاطب بشود.

از نظر ظاهری، کانکس اداری لوکس نسبت به کانکس های اداری ساده زیباتر و مناسب تر هستند. جنس مصالحی که در کانکس لوکس به کار می رود نسبت به کانکس ساده کاملا متفاوت است، زیرا همانطور که از اسمش مشخص است این نوع کانکس باید لوکس و ویژه باشد تا مورد توجه قرار بگیرد.

از نظر قیمتی بین نمونه ساده و لوکس تفاوت های زیادی وجود دارد، زیرا در نمونه لوکس علاوه بر اینکه از مصالح ویژه ای استفاده می شود، طراحی آن نسبت به کانکس ساده پیچیده تر است به همین خاطر قیمت کانکس لوکس از کانکس ساده بالاتر است.

در نتیجه باید نوع حرفه و هدف کانکس را مشخص کنید، سپس از بین کانکس لوکس و یا ساده یکی را انتخاب کنید اگر کانکس پیش ساخته موجود باشد، کانکس مورد نظر در زمان کمتری به شما تحویل داده خواهد شد ، در غیر این صورت کانکس مورد نظر را باید سفارش دهید و بعد از یک بازه زمانی محدود به شما تحویل خواهند داد.

برای تحقق برخی از اهداف اداره، نیازی به سفارش کانکس لوکس نیست و می توان از همان کانکس های ساده استفاده نمود.

 کانکس اداری ساده

 

در این کانکس، زیبایی ملاک اصلی نبوده و نیازی به تجملات و استفاده از مصالح خاص و جذاب نیست، تنها یک مصالح با کیفیت و اصل در ساخت آن استفاده می شود و چندان آن را تزیین نخواهند کرد.

این نوع کانکس بسیار اقتصادی است و می توان به راحتی آن را تهیه و خریداری نمود. در خرید این نوع کانکس  فشار مالی به مشتری برای پرداخت هزینه سفارش و خرید آن وارد نخواهد شد. این نوع کانکس ها را برای کارهای مختلفی سفارش می دهند و ممکن است حتی بر حسب نیاز به نمونه دو طبقه ای آن احتیاج داشته باشید.

می توان از این کانکس ساده برای فعالیت های مختلفی استفاده کرد برای مثال می توان در این کانکس ها فعالیت های آشپزی انجام داد یا انواع ساندویچ سرو نمود.

مسلماً نمی توان برای تمامی فعالیت ها کانکس اداری لوکس سفارش داد، زیرا برخی از کانکس های اداری با یکسری اهداف مشخص سفارش داده می شوند که برای چنین اهدافی، اصلا نیازی به طراحی یک کانکس لوکس نیست و در ضمن هزینه ساخت و سفارش کانکس لوکس نسبت به کانکس اداری ساده بسیار بالاتر است به همین خاطر برای برخی از اهداف اقتصادی تر عمل می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسند.

مصالح به کار برده شده در کانکس اداری ساده قیمت مناسبی دارند پس گمان نکنید که تمام کانکس ها از قیمت بالایی برخوردار هستند، در ضمن توجه داشته باشید که شما هر بودجه ای که داشته باشید می توانید متناسب با آن یک کانکس درجه یک سفارش دهید پس نگران هزینه های سفارش کانکس مناسب نباشید.

خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما