لوازم ساخت کانکس

 

لوازم ساخت کانکس باکیفیت همواره برای برخی از متشریان به دلایل مختلف کارا و قابل توجه بوده از این رو شرکت ققنوس کانکس خاورمیانه با نیاز سنجی و بررسی های بازار و نبود یک شرکت معتبر برای عرضه صفر تا صد لوازم ساخت کانکس مصمم شد تا پا به عرصه فروش متریال تشکیل دهنده انواع کانکس گذارد، از این رو در ادامه مطلب با انواع متریال و ملزومات ساخت کانکس آشنا میشوید.

لوازم ساخت کانکس

فروش لوازم ساخت کانکس مناسب چه کسانی است؟

باتوجه به اینکه در ساخت یک محصول مهمترین مورد مواد اولیه و متریال تشکیل دهنده است، میتوان گفت که میشود آن محصول را تولید کرد. از این رو لوازم ساخت کانکس اغلب برای مشتریانی که میخواهند خودشان ساخت و یا تعمیر کانکس خود را در محل مورد نظرشان انجام دهند بنا بدلایل نبود امکانات جهت ترابری سازه به محل مورد نظرشان و یا داشتن اسکلت سازه و نیاز به تعمیرات آن را دارند بهترین گزینه میباشد.

انواع لوازم ساخت و مونتاژ اسکلت و بدنه کانکس

ورق گالوانیزه رنگی

 

ورق های بدنه کانکس عمدتا گالوانیزه و دارای گام های متعدد در ساختار خارجی آن هستند، این ورق ها در رنگ های مختلف و در ضخامت های گوناگون ساخته و تولید میگردند که ضخامت های آن شامل ۰.۲۵، ۰.۳۵، ۰.۴۰ و ۰.۵۰ میلیمتر میباشد و دارای طول و عرض گوناگون میباشد که عمدتا عرض این ورق ها ۱ متر و طول پایه آن ۲ متر میباشد، ورقها دارای رنگ الکترواستاتیکی کوره ای میباشند که در برابر پوسیدگی و زنگ ضدگی مقاومت بالایی دارند.

ورق گالوانیزه کانکس

نحوه نصب ورق گالوانیزه رنگی

 

برای نصب ورق گابوانیزه بدنه به اسکلت سازه میبایست از پیچ ها سرمته واشدار استفاده نمود این پیچ ها بهترین گزینه برای نصب این ورق ها میباشند زیرا نسبت به روش های دیگر از جمله میخ پرچ دارای سرعت بالاتری هستند و آلیاژ بکار رفته در این پیچ ها سبب گردیده تا در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی نسبت به میخ پرچ داشته باشد بهترین گزینه پیچ های تایوانی هستند که نسبت به نمونه چینی خود کیفیت بالاتری دارد که این نوع پیچ در شرکت ققنوس کانکس موجود میباشد.

پیچ سرمته کانکسی

برای دریافت قیمت تمامی لوازم ساخت کانکس با ما تماس بگیرید. کلیک کنید

ورق کامپوزیت

 

ورق  کامپوزیت بهترین متریال البته گرانترین از لحاظ قیمت میباشد شما وقتی میخواهید نمای خارجی یک سازه و یا کانکس را با کامپوزیت دیزاین کنید از لحاظ رنگ بندی و همچنین زیبایی دستتان باز میباشد زیرا ورق های کامپوزیت دارای رنگ های متنوعی هستند که باعث ایجاد نمایی مدرن و اداری میگردد.

ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل ها بهترین گزینه برای کانکس های صنعتی شامل سردخانه ها، سایلنت روم ها و کانکس های کلین روم ورق های ساندویچ پانل موجود در ققنوس کانکس خاورمیانه در ضخمات های ۴، ۶، ۸ و ۱۰ سانتیمتر میباشند.

ساندویچ پانل ها به دلیل چفت و بست شدن و دارا بودن فوم پلی اورتان تزریقی نسوز بهترین گزینه برای عایق بندی دربرابر سرما گرما میباشند.

دیوار پوش های PVC

دیوارپوش های PVC یکی از پر کاربرترین انواع دیوارپوش داخلی میباشد، از این رو این دیوارپوش ها با قابلیت نصب سریع و آسان توانسته در ساخت کانکس انقلابی بپا کند، این دیوارپوش ها بخاطر جنس و طرح های ویژه ای از جمله طرح صدف، طرح چوب، طرح پارکت دارا میباشد.

 

از مزایای دیوارپوش ها میتوان به ضد آب بودن و آنتی باکتریال بودن میتوان اشاره کرد و در کانکس هایی که میباست در قسمت هایی با آب وهوای مرطوب قرار بگیرد بهترین انتخاب می باشد.

 

قیمت دیوارپوش های پی وی سی موجود در ققنوس کانکس خاورمیانه به عواملی همچون رنگ، چاپی یا برچسبی بودن و همچنین ضخامت آن بستگی دارد.